Bebek Patiklerinde Şıklık, Sağlık ve Konfor Bir Arada

Annekaz
26 Nisan 2021
Yorum Yok

Her ebeveyn bebeklerinin kıyafet, ayakkabı, patik seçimlerini yaparken çok özenli ve heveslidir. Fakat şıklıktan önce her zaman konfor gelmektedir. Tüm bu özellikleri bir arada barındıran bir patik seçmek ise çoğu zaman zordur. Yoyo junior bebek patikleri sayesinde bu özellikleri bir arada bulmak hiç de imkansız değil! Tamamen bebeklerinizin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ilk adımlarını atabilmeleri ve her mevsim ayrı ayrı patikler almak yerine tek bir patiği her mevsim kullanabileceğiniz şekilde tamamen sizin ve bebeğinizin konforunu düşünerek tasarlandı! Yoyo junior bebek patiği diğer tüm ebeveynler gibi sizin de vazgeçilmeziniz olacak.

Birçok Renk ve Model Seçeneği İle Yoyo Junior Rahatlığı

0-3 yaş grubundaki kız ve erkek bebekleriniz için büyük bir özenle tasarlanan yüzlerce çeşit bebek patiği modeli bulunmaktadır. Dilerseniz içi kürklü, püsküllü, süet deri veya rengarenk kelebekli… İstediğiniz renk ve modelde hem rahatlık hem de şıklık alanında Yoyo Junior siz ebeveynlerin yanındadır. Bebek patikleri her biri el emeği ile ve %100 deri olarak Yoyo Junior sayesinde özenle tasarlanır. Bebekleriniz Yoyo Junior bebek patikleri ile yere çok daha sağlam basar. Çünkü tasarımında bebeklerinizin konforu ve şıklığı bir arada göz önünde bulundurulurken, güvenlikleri de ön planda tutulmuştur. Bazı bebek ayakkabıları ve patikleri kaymaz tabana sahip değildir ve bebekleriniz ilk adımlarını atarken, bu unsur çok önemlidir. Kaymaz tabanlı bebek patikleri sayesinde böyle bir endişeniz olmayacak!

Doğru Ayak Numarası Seçimi

Bebeklerinizin anatomik yapıları, yaşıtlarından farklı olarak gelişebilir. Yaşıtlarına göre çok daha tombul veya çok daha zayıf olabilirler. Bu unsur bebeklerinizin ayak yapılarını da etkiler. Bu sebeple bebekleriniz için bebek ayakkabı numaraları seçerken, bebeğinizin ayak topuğundan, baş parmak ucuna kadar ölçmeniz, bebeğiniz için en doğru numarayı bulmanızı sağlayacaktır. Yoyo Junior size en doğru numara seçeneklerini beden tabloları ile sunar. Çocuğunuzun anatomik özelliklerine göre veya ayak tabanını ölçerek, Yoyo Junior patiklerinden size en uygun olan numaralı patiği güvenle kullanabilirsiniz! En kaliteli ve güvenilir bebek patikleri bir tık uzağınızda!

Bunu da seversin  2018 sandalet modelleri

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim