Minibum deri bebek patikleri

Annekaz
15 Mayıs 2017
Yorum Yok

Bebeğinizin ilk ayakkabısı nasıldı? Minicik hassas ayaklar için anneler olarak en iyi, en doğal, en rahat ayakkabıyı seçmeye çalışıyoruz ki  ilk adımlarını sağlam atsın ve ayakları üzerinde daha rahat dursun :)

Hassas bebek ayakları için doğallık en önemli detay bu yüzden Minibum bebek patikleri %100 gerçek deri  malzemeler kullanılarak üretiliyor ve özel tasarımların hepsi el emeği göz nuru.

minibum-deri-ayakkabi

Minibum bebek patiği ayaklara nefes aldırıyor bilek kısmındaki gizli lastik sayesinde çabucak giydirilip çıkartılıyor ayrıca tasarım olarak da sade ve çok şık modeller düşünülmüş. Ben mesela bu turuncu kuzuyu tercih ettim. Patikler de 3 boy var  16. 18 ve 20 numara. 2 yaşına girene kadar Minibum bebek patiklerini evde ya da dışarıda giydirebilirsiniz.

 minibum-bebek-ayakkabisi-1

Patik deniliyor ama aslında Minibum lar için bebekler için ayakkabı  desek abartmış olmayız evin içinde bebeğinizin atacağı ilk adımlar için oldukça uygun bir seçenek renkler ve modeller muhteşem .. Minibum bebek patikleri 75v liradan başlıyor, sayfalarını ziyaret edip daha çok model ve fikir görebilirsiniz ayrıca harika bir bebek hediyesi olduğunu belirtmek isterim patikler şık ve özenli kutularda adresinize geliyor.

minibum.com

minibum-deri-kuzu

Bunu da seversin  Asya usulü tavuklu börek
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.