BIODERMA

Annekaz
3 Şubat 2020
Yorum Yok

Türkiye ve Avrupa dâhil olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde dermokozmetik markalarının en bilinenleri arasında yer alan Bioderma 1977 yılında genel merkezinin hala bulunduğu Aix en Provence’de kurulmuş bir dermokozmetik firmasıdır. 

Dermokozmetik ürünleriyle geniş ve oldukça başarılı bir ürün yelpazesine sahip Bioderma markası dermokozmetik anlamda başarılı aynı zamanda da ilaç devi olan bir laboratuara sahiptir. Kurulduğu günden bu yana birçok başarılı ürün üretmiş ve dermokozmetik ürünler içerisinde etkinliğini kısa sürede kanıtlamıştır.

Her cilt tipinin ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla kurulan Bioderma ürün yelpazesinde yine her cilt tipine uygun ürünler barındırmıştır. Dermokozmetik ürünler içerisinde en sevilenlere ve bilinenlere sahip olan marka kaliteli ve kısa sürede etki gösteren ürünleriyle tanınır.

En Sevilen Dermokozmetik Ürünleri

Birçok cilt problemine karşı oldukça etkili bakım serileri üreten ve piyasaya sunan Bioderma ülkemizde de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiş ve markanın ürünleri giderek yaygınlaşan bir kullanım alanına sahip olmuştur. Marka ana dağıtım kanalı olarak dermokozmetik eczane noktalarını seçmiş ve güzelliği sağlıklı yollarla sunmayı hedeflemiştir. 

1970’li yıllarda yenilikçi bir Eczacı olan Fransız Jean Noel Thorel’in biyoloji ve dermatoloji alanındaki dünyanın önde gelen uzmanlarıyla başlattığı girişimlerin bir meyvesi olarak nitelendirebileceğimiz Bioderma 1977 yılında Aix en Provence’de kurularak oldukça etkili bir sonuca sahip olmuştur.

Dermokozmetiğin Bioderma Hali 

Biyoloji ve dermatolojiyi birleştirerek başarılı ve gerçek anlamda sağlığa, cilde uygun ürünler üretme gayesinde olan Bioderma markası bu özellikleri bakımından da klasik kozmetik ürünlerden tümüyle ayrılmaktadır. Bioderma, insan cildini iyi tanımayı, onun her türlü sorun ve ihtiyaçlar çerçevesinde incelemeyi ve bunları da bilimsel yöntemlerle keşfetmeyi savunur. İnsan cildini ve sorunlarını yüksek teknoloji ve kaliteli hammaddeler ile bir araya getirdiği formüller vasıtasıyla çözümlemeye çalışır. 

Bioderma şirketinin sahip olduğu felsefe ve şirketin felsefesinin yarattığı bu etki sayesinde marka bugün dünyanın birçok ülkesinde on milyonlarca insan tarafından kullanılmakta ve etkili sonuçları sayesinde sevilmektedir. 

Bunu da seversin  Şıklığı ile büyüleyen altın küpe modelleri Jival'de

Adım Adım Bioderma

1970’li yıllarda yenilikçi bir Eczacı olan Fransız Jean Noel Thorel’in biyoloji ve dermatoloji alanındaki dünyanın önde gelen uzmanlarıyla başlattığı girişimlerin bir meyvesi olan Bioderma 1977 yılında Aix en Provence’de kurularak oldukça etkili bir sonuca sahip olmuştur. Markanın ilk çıkışı ve sesini duyuruşu ise 1977 yılında Node yani No deterjan anlamına gelen şampuan serisi ile başlamıştır. Saçlı derinin doğal lipidik film örtüsünü aşındırmamayı hedefleyerek bir ürün ortaya koyan ve bir şampuandan beklenen her türlü fonksiyonu sağlıklı bir biçimde yerine getireceğini ortaya koyan marka başarısını ilk andan itibaren bu ürünle kanıtlamıştır. 

Uzmanlığın Adresi: Bioderma 

Bioderma Laboratories’ı konusunda mutlaka değinilmesi gereken bir başka nokta ise dermatolojik ve saç / saç derisi durumlarının yanı sıra Pediatri ve hücre yenilenmesi için ilaç konusunda uzmanlaşmış, özel bir Fransız ilaç şirketi olduğudur. 1977’de, genel merkezinin hala bulunduğu Aix en Provence’de kurulan bu şirket etkin ve etkili ürünler ile piyasaya girmiş ve varlığını kanıtlamıştır. 

Bioderma piyasaya tam olarak girdiği 1977 yılından bugüne ürettiği başarılı ve etkili dermokozmetik ürünleriyle sevilmektedir. Sizler de Bioderma ürünlerine dermokozmetik.com adresimiz üzerinden ulaşabilir, cilt tipinize uygun ürününüzü belirleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilde kavuşabilirsiniz. Bioderma Ürün Detayları İçin: https://www.dermokozmetik.com

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim