Bir anlığına başkası ol kendin olma!

Annekaz
15 Eylül 2015
Yorum Yok

Annekaz olarak sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyorum an itibari ile facebook’da 137.847, instagramda 15,5K, Twitter’da 1893, pinterest’de 1250 takipçim var neden bu sayıları verdim aldığım mesajlar hakkında belki bir fikriniz olur diye. Çok güzel sorularla bilgilenmeye fikir edinmeye çalışan üyelerim de var oldukça garip ya da zor sorularla kafamızı karıştıran üyelerimde ama cevap verenler çok acımasız.

Tabi ki hepsi değil ama sizin çok bildiğiniz bir konu olsa da ya da belki komik bir konu olsa da o kişinin yardıma ihtiyacı var,  yargılamak yerine yapıcı olarak yardım etmeye çalışılmalı. Mesela hamileyim ama sigarayı bir türlü bırakamıyorum neler yapabilirim lütfen yardım edin diyen bir üyeye zıkkımın kökünü iç demeniz hiç bir fayda sağlamaz. Burada işin sırrı soru soran kişinin sorusunu okuyup kendinizi onun yerine koymanız. Toplumsal düzende bu olmalı, ama soru soranların çaresizliğini göz önünde bulundurursanız ne kadar hassas bir konu olduğunu anlarsınız.

Annekaz facebook sayfasınd aher soruyu yayınlamıyorum, yayınladığım her sorunun da cevaplarını takip etmiyorum- edemiyorum 137 bin üyenin 120 bini yetişkin kadın aklı başında cevaplarla birbirimize yardım edebileceğimizi düşünüyorum. Kadın dayanışması  birlik beraberlik değimiz bu günlerde kalp kırmadan birbirimize yardım ederek eksiklerimizi tamamlayacağımızı düşünüyorum.

 

Bunu da seversin  İnternetten hediye kazanmanın yolları!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim