Bir zamanlar aşk yaşayan ünlüler

Koz
3 Temmuz 2018
Yorum Yok

Biri manken diğeri futbolcu. Birlikteliklerine herkes imrenirken, Aysun Kayacı’nın adı Fatih Aksoy ile aşk yaşadığına dair söylentilere karışınca, 7 yıllık ilişkileri tamamen bitti.

 

Alişan’ın ilk medyatik aşkı her ne kadar gizli de olsa Gülşen’di. Ancak biz onu Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ile hatırlıyoruz. Bir ayrılıp bir barışan çift, geçtiğimiz yıllarda nişanlanmışlardı. Ancak her ikisi de mutlu bir birliktelikleri olmadığına karar verip en sonunda ayrıldılar.

 

Emel Müftüoğlu’nun klip çekimlerinde tanışan ikili, ilk görüşte aşk yaşayanlardan. 2,5 yılın sonunda aradaki saygının bitmesini gerekçe göstererek ayrıldılar.

 

 

Burak Kut “Benimle Oynama” albümünden sonra tanınmaya başlayınca, ilk medyatik aşkı Meltem Cumbul oldu. 1993 yılında ilişkilerine başlayan çift 4 yıl sonunda birlikteliklerine noktayı koydular.

 

Deniz Seki’nin de ilk medyatik aşkı Ömer Seval.

 

Doğa Rutkay’ın kameralar önünde yaşadığı ilk ilişkisi Mehmet Ali Alabora’ydı. 4 yıl boyunca süren mutlu ilişkileri, çeşitli basın kuruluşlarına gönderdikleri ayrılık açıklamaları ile son buldu.

 

Merve Sevi’nin ilk aşkı hatta ilk sevgilisi Paşhal Yılmazel. Aralarındaki şiddetli kıskançlığın artmasıyla yolları ayrıldı.

 

 

Top model yarışmasında biri erkek güzeli diğeri kadınlar arasında en güzel seçilen iki ünlü çift 11 yıllık beraberliklerini bitirmişti.

Mustafa Sandal – Tuba Ünsal

Mustafa Sandal’ın en bilinen aşkı. 1 yıl boyunca birlikteliklerine güzel bir şekilde devam eden hatta evleneceklerini söyleyen çift, ani bir kararla ayrıldı.

Bunu da seversin  Bir saniye sonrasını görmek için can atacağınız fotoğraflar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim