Dove Hair Therapy set yorumum

Annekaz
23 Temmuz 2013
Yorum Yok

 

Saçlarım kalıtsal olarak kalın telli ve gürdür saçlarım güçlü nasıl olsa diye çok hor kullandım ombre saç boyamalar yüzünden özellikle uçları mahvoldu pek dökülme problemi yok, fakat mat ve elektrikli hali beni deli ediyor diyebilirim. Geçenlerde denemem için Dove Hair Therapy setini gönderdiler. Şişeleri yarıladım serumu bitirdim o zaman  Dove Hair Therapy yorumumu yazabilirim :)

 

Dove Hair Therapy saç dökülmelerine karşı oldukça iddialı ama dediğim gibi zaten çok fazla dökülmem yoktu ama serumların saç diplerini rahatlattığı ferahlık verdiği kesin, kepeklenme veya kabuklanma varsa iyi gelebilir diye düşünüyorum

 

Dove Hair Therapy ile saçlarınızı yıkadıktan sonra benim o gıcık olduğum kabarma elektriklenme durumu olmuyor saçlarınız kolayca taranıyor ve ellerinizin arasından akıp gidiyor parlak ve sağlıklı bir görünüşe sahip oluyor. Ben prensip olarak yaz kış saç kurutma makinesi kullanmam saçlara çok zarar verdiğini düşünüyorum saçlarımdaki en büyük hasar uçlarındaki kırıklardı kırıklardan kurtulmanın tek yolu ise malesef kestirmek..

dove-sa-bakım

Benim gibi saçlarınız uzunsa Dove Hair Therapy kullanırken baya vakit harcıyorsunuz serumu, şampuanı, kremi, yoğun bakım kremi derken dakikalar uçup gitmiş oluyor, Dove şöyle hepsi bir arada bir şey çıkartsa ne iyi olur :)

Dove günlük kremlerini ve sabununu zaten kullanıyorken Dove Hair Therapy ile saçlara da bakım yapmak iyi geldi, özellikle yoğun bakım kremini çok beğendiğimi belirtmeliyim… Başka bir ürün denemesinde görüşmek üzereee :D

 

Bunu da seversin  Hafta sonu için harika saç modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim