Karete Kid dönüyor!

Annekaz
24 Aralık 2009
Yorum Yok
İlk olarak 1984 yılında çekilen Karete Kid yeniden beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. Bizim çocukluğumuzda orjinali çakması fenomeni ile hayli yer edinen Karete Kid gerçek bir efsane. Arkadaşlığı çalışmayı azmi hedefleri öğrenmenin zevkini ekip ruhunu en iyi anlatan yapımlardan birisi. Çocukların şiddetle iç içe büyüdüğü kaosun saldırının günlük sıradan faliyet olarak görüldüğü günümüzde “dövüş sanatlarının” dayak atmayı öğrenmeninde gerekli olduğunu ( bana göre ) anlatan harika bir yapım.
Hayat güllük gülistanlık değil mücadele küçük yaşlarda başlıyor, bu alın teri ve birikim geleceğe karaktere taşınıyor.. Bu filmi 10- 11 yaş ve üzeri bütün gençlere tavsiye ediyorum. Filmin müzikleri özellikle çok güzelmiş fragmandaki müzik de zira öyle Karete Kid olarak bu sefer farklı bir karakter çizilmiş, yakışıklı oyuncu Will Smith’in oğlu Jaden başrolde vee Mr. Miyagi’nin yerinde ise Jackie Chan var..Türkiye’de ne zaman vizyona gireceğini bilmiyorum ama mutlaka izleyeceğiz :))
Bunu da seversin  Balık etli modası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim