Blog Ödülleri.BÖ!

Annekaz
30 Mart 2009
5 Yorum

‘Geleneksel’ blog ödülleri yarışması başlamış. Ben geçen seneki tutumdan dolayı bu sene katılmamayı tercih ediyorum. Karşı bir kampanya içerisinde de değilim. Bu sene bakıcam düzgün adam akıllı bir organizasyon olursa belki gelecek sene küçük blogumu hipodruma sokabilirim, ama öyle pek hevesli olduğum söylenemez..

Ne olmuştu geçen sene , ödül karmaşası yaşandı, sıralamada belli başlı bloglar üst sıralarda tutuldu  sonuçlar açıklanmadı kim kaç oy almış bir türlü öğrenemedik ödül tatmin etmedi sponsorların sponsor olduklarından haberi çıkmadı vs…son sponsor ayrıntısı dışında hepsine bizzat şahidim gerisi internet ortamında duyduğum eleştiriler ..gerçi çok sert girişimler var da bu kadarı yeter bana…Katılmak isteyenler olursa buradan başvuru yapabilirler..Umarım pişman etmezler..
Bunu da seversin  Estetik ameliyat olsanız..?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. GeCe dedi ki:

  bende düşünmüyorum zaten belki iddiam bile olmaz ne eski bloglar vardır bizim amacın dışında bu yarışma

 2. ayliz dedi ki:

  ben çok yeni olduüum için böyle bir yarışmaya girmeye açıkçası utanırım

 3. HobiCafe dedi ki:

  Vallahi GeCe ve Anne Kaz bu ödüllerden umutsuzsa biz hiç katılmayalım diyeceğim ama ben umutsuz olduğum halde,sırf eğlence olsun diye,başvurumu çok önceden yapmıştım.Üzüldüm katılmayacak olmanıza!

 4. otopsiraporu dedi ki:

  geçen sene 6 aylık arşiv durumları yüzünden katılamadım “eğlence” kategorisinde ödül alan blogları görünce de bayağı kızmıştım. Bu sene ben de katılmış bulunuyorum ama eğlence kategorisi kaldırılmış, bunun yerine kişiselde yarışacağım. Hakeden bloglar mı ödüle layık görülür yoksa dalkavukluk yine aynı kişilere mi ödül verdirir bilemiyorum.

 5. Mûhibbî dedi ki:

  kültür-sanat’ta giriyorum ben, ama arkadaşların da söylediği gibi eski ve tanınmış blogların bu sene de birinci olması sadece bu yarışmaya verilen önemi azaltır.

  İnşallah bu seneki yarışma geçen senekiye benzemez…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim