Mutlu Yıllar! 2013 Mum Süsleme

Annekaz
31 Aralık 2012
1 Yorum

Bir yılı daha  bitirdik, teknolojik gelişmeler, akıllı telefonların pırıl pırıl parladığı bir sene oldu. Ben hep aynı ben, yeni bir eve taşınmaktan başka hayatımızda bir gelişme olmadı diyebilirim kızım hemşireliği seçti, oğlum bu sene üniversite sınavına girecek bakalım ne olursa hayırlısı olsun inşallah.

mum süslemeBir yılı daha  bitirdik, teknolojik gelişmeler, akıllı telefonların pırıl pırıl parladığı bir sene oldu. Ben hep aynı ben, yeni bir eve taşınmaktan başka hayatımızda bir gelişme olmadı diyebilirim kızım hemşireliği seçti, oğlum bu sene üniversite sınavına girecek bakalım ne olursa hayırlısı olsun inşallah.

2012 yılbaşı gecesi bizim için çok farklı olmayacak, özel bir kutlama yok ama yine de özel bir gece olacak.   Yeni yıla özel bir mum çalışması ile girelim dedim. Yeni yılın ışıltısına yakışır bir mum süsleme çalışması.

Aslında sadece yılbaşı için değil üzerine başka başka etiketlerle her şekilde yapılabilecek bir örnek. Önce hazır satılan stickerlar mum üzerine yapıştırılır. Ağaç tutkalı ile fırça ili mumun yüzeyi tamamen kaplanır ve henüz kurumamışken üzerine sim dökülür ve ya sim dolu bir kapta iyice yuvarlanır. Fazlası silkelenir ve bir süre bekletip kurutulur, daha sonra sticker çıkartılır veee ışıltılı mumlarınız hazıır :)

Yeni yılda Allah’tan Savaşların depremlerin olmadığı, çocukların kadınların erkeklerin tecavüze uğramadığı, sokak hayvanlarının öldürülmediği, işsizliğin olmadığı bir Türkiye diliyorum kendim ve ailem içinse bugünlerimizi aramayalım çok şükür yeter :)

Bunu da seversin  Öpüşen Mandallar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Bahar dedi ki:

    Bu simli çalışmalar çok güzel görünüyor ama simler her yere bulaşıyor. Kızın süper bir seçim yapmış, tebrik ederim. Oğlun da inşallah istediği yere girer. Tüm yeni yıl dualarını amin diyorum. Bugünlerimizi aramayalım inşallah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim