Blogdan para kazanmak mümkün mü?

Annekaz
25 Kasım 2014
Yorum Yok

Kaç kere yanıtladım bu soruyu cevabı her zaman kocaman bir evet olmuştur ki buna para kazanamadığım zamanlarda dahil. Adsense hala iyi bir iş ortağı eski kadar para kazandırmadığı bir gerçek ben düzelecek diye umut ediyorum hala ödemeleri çok düzenli raporlamalar şeffaf ve sözüne güvenilir ama çok çalışmak çok çalışmak gerektiriyor, bazen çok çalışmak da yetmiyor! Çok ağır kuralları ve çok fazla ayrıntısı var iyi anlayıp öyle yola çıkmak lazım..

Daha sonra tık başına para veren pek online reklam ajansı var hepsi güvenilir değil akşama kadar binlerce ayfa ziyaretine komik rakamlar veriyorlar dürüstünü bulması zor r10.net forumlarında gezerek firmaları tanıyabilir haklarında yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Bumerang ver Hürriyet’in en harika hamlesi oldu siteniz iyiyse iyi paralar kazanırsınız  güvenilir sadece teklifler dışında reklamları yürütemedi eğer onun işinden çıkabilirse tadından yenmez.

Online alışveriş hala Türkiye’de  tren istasyonun ilk seferini yapacak bir ekspress gibi eğer kendinize bir yer kapabilirseniz şanslısınız yoksa tren kaçtı kaçar.. bir şeyler satabiliyorsanız blogunuzun gücünü kullanabilirsiniz..

Blogdan para kazanmakla ile ilgili ayrıntılı yazımı geçen ay yayınladığım online dergide okuyabilirsiniz.. ayrıca dergide Bloglarınızı sosyal medya ile canlandırmanın yolları makalesine de göz atmanızı tavsiye ederim :)

Blogger Magazin dergimi okumak için tıklayın…

Screenshot_6

Bunu da seversin  Pasaklı ev hanımı böyle oluyor!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim