Bloggerlar para kazanmasın mı?

Annekaz
5 Haziran 2015
1 Yorum

Pek çok blogger yazmaya hobi olarak başlamıştır, yemek tariflerini yayınlamaktan, yaşadığı tecrübeleri paylaşmaktan zevk alır. O kadar seversiniz ki o bloggeri instagram facebook, twitter, pinterest kullandığınız her mecrada takip edersiniz. Uzun zamandır yeni yazı yazmıyorsun diye mesaj atarsınız, heni nerede yeni tarif yok mu diye sorarsınız, özel olarak sorunlarınızı anlatır belki destek istersiniz sonrada bir reklam yayınlayınca hemen eleştirirsiniz peki soruyor musunuz bu çeşmenin suyu nereden geliyor diye?

İnstagram, facebook, bloglar pek çok reklam veren için gözde alanlardan bazıları doğrudan hedefe ulaşabiliyorlar hedef derken kendi çevremdeki blogger ve instablloggerlardan bahsediyorum yani kadın okuyuculardan, takipçilerden bu da reklam potansiyeli doğuruyor.

instagram blogger

Arkadaşlar kardeşler canım okuyucular bacılar kendimde dahil instagramda yemek günlüğü tutan arkadaşlarım da dahil güzel tarifler yayınlamak harika fotoğraflar çekmek için çok uğraşıyoruz. İşimizi gücümüzü bırakıp vakit para ayırıp bloglarımızı ücreti karşılığı yaptırıyor, daha iyi fotoğraf çekebilmek için fotoğraf makineleri alıyor, sunumları daha güzel hale getirebilmek için aksesuarlara para harcıyoruz buna elbette hatırı sayılar bütçeler ayrılıyor.

Reklamlar konusunda daha hassas olmanızı rica ediyorum birisine tepki göstermeden önce empati kurun, destek olun reklamlarına ilgi gösterin, yorum yazın ki o sevdiğiniz insanlar daha çok yazabilsinler.

Para kazanmayı bir kenara bıraktım, bir reklam yayınladı diye insanlar takipten çıkar mı? İyi günde kötü günde beraberiz biliyorum siteden ben de hoşnut değilim çeşitli sebeplerden şu anda bu halde Ramazan sonrası çalışmalar yapıp siteyi daha güzel hale getireceğim gönülden desteklerinizi bekliyorum..

Bunu da seversin  KanalB Biz Bize programına konuk olduk
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. herhangi biri dedi ki:

    Çok tatlisin anne kaz. Bol kazançlar :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.