Yurt dışına ne satıp para kazanabilirsiniz?

Annekaz
11 Kasım 2014
Yorum Yok

Kadınların ticarete atılma isteği inanılmaz ev ekonomisine katkıda bulunmak pek çok çalışmayan kadının arzusu çalışanlar ise nasıl daha çok para kazanıp çocuklarımıza nasıl daha iyi bir gelecek hazırlarız diye düşünüyor. Peki kadınlar internetten nasıl para kazanır? İnternetten para kazanmak bir tuhaf bir tanım ama öyle pek çok kadın blog yazarak para kazanmak istiyor becerikli ve biraz da bu konularla daha ilgili  kadınlar etsy’den satış yaparak para kazanmanın peşinde tabi daha pek çok alan var konu ile ilgili daha ben Türkiye piyasasının internetten alışverişte hala başlangıç seviyesinde olduğunu düşünüyorum.

Yurt dışına satış yapmak da hayal değil bu konuda şimdi harika yardımcılar var PayPal, Türkiye’deki girişimcilerin e-ihracata katılımlarını artırma hedefiyle başlattığı ‘Ben Kazanıyorum, Türkiye Kazanıyor’ kampanyası kapsamında Türkiye çapında eğitim seferberliğiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

PayPal’ın katılımıyla, EticaretSEM eğitim firması ve TEB Girişim Evi tarafından ülke çapında farklı şehirlerde girişimcilere ulaşması hedeflenerek ücretsiz konferanslar düzenleniyor. Konu ile ilgili de harika  bir site hazırlamışlar.. buradan inceleyin www.benkazaniyorumturkiyekazaniyor.com burada tek sorun şu ki Yurt dışına ne satacaksınız? bu sorunun cevabını bulan doğru  destek ve eğitimle  başarılı olur.

Bunu da seversin  Erkeklerin neden memesi vardır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim