Bloggerlara kötü haber

Annekaz
1 Mart 2011
1 Yorum

Google ile Devletimizin aynı masaya oturamamasının ceremesini  biz blogcular çekiyoruz. Şifreli yayını çözüp yayınlayan bloglardan tutunda, açık seçik içeriğe kadar yasaklanan her site koskoca blogger alemine kilit vuruluyor. Google’un hiç hatası yok mu elbette var ama bizim hiiç bir kabahatimiz yok. Blogcular yine dertli süperonline ile ilgili bir sıkıntı olduğu söyleniyor ama pek çok blogspot kullanıcısı mağdur durumda yarın bir gün bizim de blogumuz kapatılabilir, normal alışığız peki biz bu durumda ne yapacağız.

Blogunuz “yasaklanmışsa” IP değişikliği yapabilirsiniz.Bunun için blogu satın aldığınız sunucuyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Büyük ihtimal enom ve ya godadydir. Google Blogger forum hakkında bu konuda okuyabileceğiniz pek çok konu var. Tabi bunu yapmanız için blogspottan çıkmanız gerekli yıllık 10 dolara kendi adınızı kullanabilirsiniz ama bu yasaklanmayacağınız anlamına gelmez senede bilakis ben  4- 5 kere IP değiştirerek yayın yapmak zorunda kalıyorum.

IP değiştirmek için Bakınız: Bloggger IP nasıl değiştirilir, Blogger forumdan konuyu takip edip çözüm yollarını tartışmak için Buyurun ,

Bunu da seversin  Keçelerden harikalar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. GAMZELİ ANNE dedi ki:

    evet sevgili anne kaz bu çok kötü bi durum ya açılmıor bloglarımız ne olacak ne yapacağız lütfen suçsuz yere kurunun yanında yaşda yanmasın ilgililere duyurulur sende bu konuyla ilgili güzel bir paylaşım yapmışsın sağol biz bloglarımıza giremiyoruz ancak facebokk sayfamızda bloguma dokunma sloganıyla destek verebiliyoruz bu olumsuz duruma,,sen inşallah blogun kapatılmazsa destek vermeye devam edesin emini sağol…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim