Bloggrup ve tayfası

Annekaz
25 Şubat 2010
2 Yorum
 
Bloggrup tanıtım sayfasında bugün Bana yer ayırmış. Gülümseyerek okudum. Övgüler bir yana  geriye kalan tüm konularda haklılar reklamlar gereksiz widgetler kullanılan büyük fotoğraflar siteyi ağırlaştırıyor. Eleştrilerini göz önüne alarak yukarıdaki slide widgeti kaldırdım; oh çok iyi oldu bi ferahlık geldi.
2007’den bu yana Anne Kaz var, Anne Kaz teknik konularda çok yetersiz 3 çocuklu işi başından aşkın 32 yaşına merdiven dayamış bir kadın. Devamlı bi şeyler yapmak istiyor ama hayat öyle yoğun bir kıvamda akıyorki o akıntıya kürek çekmek çok yorucu . O yüzden paylaşmayı bulmayı seviyor..O yüzden blogunun sloganı  bi şeyler yapmak isteyenlerin sitesi..Hatamız olursa affola..
Bloggrup tayfasına ve yorumcularına çok teşekkür ediyorum. Takip listesine bir site daha eklendi..
Bunu da seversin  Bir bardak gökyüzü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. derya dedi ki:

    Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

  2. iffetin günlüğü dedi ki:

    Slıde'ı kaldırdığınıza sevindim.Ben sayfayı açamıyordum çünkü..Geçenlerde kaldırırmısınız diye yorum yazayım dedim.Sayfa açılmayınca yazamamıştım.Hayırlı kandiller..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.