Çocuklara bayramlık paketler

Annekaz
13 Kasım 2010
2 Yorum

Daha öncede benzer projeler paylaşmıştım, bayramda özellikle çocuklara yönelik güzel şeyler yapmak lazım belki çocuğun eline para sıkıştırmadan daha özel daha akılda kalıcı büyünce halam bana minik sürpriz paketler verirdi içini heyecanla açardık deyip belki kendi çocuklarına da uygulayabileceği hoş ayrıntılar lazım. Çok zor değil birazcık vakit ayırmakla müthiş şeyler çıkıyor mesela yukarıdaki çalışma aslında bir doğum günü için çocuklara verilen sağlıklı minik kuruyemiş paketleri bizim bayramlarımıza tabiki uygulanabilir. İçine belki küçük bir oyuncak çikolata ya da şekerleme kızlar için toka yada kolye ve tabiki para konulup çocuklara verilince gözlerindeki heyecan şaşkınlık ve sevinci görmek isterdim :) Yapması dediğim gibi çok kolay rulo haline getirilen kağıt başından  dikilir içine malzemeler konulur ve silindirin ucu bu sefer tekrar  yönden tekrar dikilir..
  
Kaynak: www.swiss-miss.com
Bunu da seversin  Kazaklara şirin modeller
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. orgucuoyuncakcınine dedi ki:

    BLOGUNUZUN ÇOK TAKİP EDİLDİĞİNİ BİLİYORUM.NE OLUR ÇOCUKLARA BAYRAMLIK HEDİYELERDEN DAHA ÇOK BAHSEDİN.ÇOCUKLAR ÇİZGİ FİLİMLERDEN ÇOK ETKİLENDİĞİ İÇİN CADILAR BAYRAMINI BİLE KUTLAMAĞA BAŞLADILAR.4 YAŞINDAKİ TORUNUM YARIN CADILAR BAYRAMI KAPI KAPI GEZECEĞİM ŞEKER TOPLAYACAĞIM DİYE ANLATMAYA BAŞLADI.BİZLER BAYRAMLARIMIZI VE ÇOCUKLARI ÖNEMSEMİYORUZ GALİBA ESKİSİ GİBİ,ÇOCUKLARA VE BAYRAMLARIMIZA YAZIK OLUYOR GİBİ GELİYOR BANA.HAYIRLI BAYRAMLAR

  2. aysun dedi ki:

    KAyıttan daha çok kalın bir kumaşa benziyor.Nasıl bir kağıt olduğunu anlamadım :)
    Ve çok güzel olmuşlar gerçekten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim