Bonita Nail’de Kalıcı Ojeler

Annekaz
26 Ocak 2023
Yorum Yok

Günlük hayatın karmaşasında her zaman oje sürmek ya da sürülen ojeleri uzun süre korumak zor olabilmektedir. Bozulan ve çıkan ojeleri değiştirmek için de her zaman vakit bulunamayabilir. Bu yüzden son yıllarda kalıcı oje hizmetleri daha popüler hale gelmiştir. Bonita Nail de bu alanda hizmet vermektedir.

 

 Bonita Nail Hakkında

 Bonita Nail, tırnağa dair her konuda başarılı şekilde hizmet veren tırnak bakım merkezlerinden biridir. Hijyenik ve steril ortamda verdikleri yüksek kalitede hizmet sayesinde de oldukça fazla kişiye hizmet vermişlerdir. Güler yüzlü çalışanları, yetenekleri işleri ile birlikte müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedirler.

 Aynı zamanda piyasaya göre oldukça da uygun fiyatlı olarak çalışmalarını sürdürürler. Farklı tasarımlı ojeleri ile özenli yapılan kalıcı ojeler ile siz de tırnaklarınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dilerseniz protez tırnak hizmetinden de yararlanarak asla uzatamadığınız uzun tırnaklara sahip olabilirsiniz.

 Kalıcı Oje Hizmetleri

 Bonita Nail, manikür ve pedikür hizmetlerinin yanı sıra kalıcı oje hizmeti de vermektedir. Birçok kalıcı oje modelleri arasından seçim yaparak dilediğiniz modeli uygulatabilirsiniz. kadıköy kalıcı oje hizmeti veren firmalardan olan Bonita Nail, açıldığı günden beri kaliteli hizmetleri sayesinde kısa sürede oldukça fazla müşteri kazanmıştır.

 Yalnızca Kadıköy değil, başka ilçelerden de gelen müşteriler vardır. Renkli ojelerin yanı sıra nail art ile değişik tasarımda olan ojeler de uygulanmaktadır. Aynı zamanda modaya uygun gelişmeleri de takip ederek her daim müşteri memnuniyetini kazanırlar.

Bunu da seversin  Bacak boyama üzerine!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim