Kadınların Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir?

Annekaz
8 Ağustos 2022
Yorum Yok

Kadınlar her konudaki düşünce ve davranışları ile dikkatleri üzerlerine yüzyıllar boyu çekmeyi başarmıştırlar. En kötü anlarda dahi sakin kalabilmeleri ve kendilerini kontrol edebilmeleri kadınların asla göz ardı edilebilecek bir özellikleri değildir. Peki bu kadar harika dokunuşlar ile tamamlaman kadınların bilinmeyen özellikleri nelerdir? Yazımızın devamında.

Bir çok kadın duygusal ve güçsüz olarak tanımlansa da erkeklerin gözünde, oysa ki kadınlar erkeklere göre çok daha fazla rasyoneldirler. Kadınlar her konuda mantıksal olarak daha etkili çözümler üretebilirler. Bu da kadınların yapıları gereği her  ne kadar duygusal olursalar olsunlar yeri geldiğinde duygularını bir kenara bırakıp çözüm odaklı hareket ettiklerini açıkça ortaya koymaktadır. Kadınların bir başka bilinmeyen özellikleri ise kesinlikle insanlarla oldukça güçlü ilişkiler kurabilmeleridir. Çünkü kadınlar erkeklere nazaran daha fazla fedakarlık yapma eyleminde bulunurlar.

Kadına Yönelik Şiddete Tepkiler Büyüyor 

Belki de özellikle de son yıllarda  hepimizin bitmesini istediğimiz sloganlardan biri de hiç şüphesiz ki kadına yönelik şiddete hayır! Sloganlarıdır. Çünkü kadınlara uygulanan sözlü ya da fiziksel her şiddet duyarlı her insanı mutlaka rahatsız ederek üzülmesine sebep olmuştur. Biz de umarız ki son kez “kadına şiddete hayır!” diyoruzdur.

Dillerden Düşmeyen Şarkı; La İsla Bonita 

İspanyolca olan La isla Bonita kelimesinin anlamı nedir? Merak edenler için Bonita kelimesinin anlamı “Güzel Ada” anlamına gelmektedir. Bonita adına pek çok şarkılar yazıldı bunlardan en popüler olanı tabiki Madonna’nın – La isla Bonita adlı parçasıdır.

Bonitam Kadın Sitesi

Kadınlar bir toplumu ayakta tutan, geleceği daha yaşanılabilecek hâle getiren ve âdeta etrafa pozitif enerji salgılayan birer bireydirler. Her şeyin kadınların küçük dokunuşları sonucunda daha da anlam kazandığına inanan Bonitam, hergün kadınların işine yarayacak bir çok bilgiyi en ince ayrıntısına kadar yayınlayarak, kadınların hayatını bir nebze de olsa kolaylaştırmayı hedef alarak yoluna sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Siz de en yararlı ve en pratik bilgilere en çok okunan kadın sitesi olan Bonitam ile sahip olabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim