Bosch 2 in1 şarjlı süpürge – yorum

Annekaz
16 Kasım 2012
1 Yorum


Bosch Move 2in1 14,4V şarjlı el süpürgesini alalı yaklaşık 6 ay oldu ama ben doğru düzgün hiç kullanamadım. Evimdeki Bosch bulaşık makinesi buzdolabı ve kurutma makinesinin kalitesine güvenerek aldım fakat memnun olmadım.

Bosch Move 2in1 14,4V şarjlı el süpürgesi kullanım olarak çok kolay, şarjlı olması nedeniyle ufak tefek mutfak kırıntıları, dökülen saçlar, ve minik temizlikler için ideal ama çekim gücü çok az saç kıllarını dönen fırça başlığı ile rahatça alıyor ama yüzey düz olmalı kabarık halılarda işe yaramıyor.

Baston süpürge olarak ya da şarjlı süpürge kısmını ayırarak da kullanabilirsiniz. Baston kısmı katlanıyor fakat benimki iki ayda bozuldu şimdi süpürürken sık sık kendi kendine katlanıp elimde kalıyor.

Ağzındaki dönen fırçayı sık sık temizlemek gerekiyor ki benim Bosch Move 2in1 14,4V şarjlı el süpürgemin dönen fırça kısmı yine bir kaç aydır çalışmıyor fırça kısmı dönmezse süpürgenin baston hali ile çekim gücü neredeyse hiç yok. Fakat dönen fırça fikri güzel bir de çalışsa.. Çok hafif bir süpürge sesi de bir şarjlı süpürgenin ne kadarsa o.

Kısaca ben Bosch Move 2in1 14,4V şarjlı el süpürgesini kullandım ve hiç memnun kalmadım, taşınırken özenle sakladığım faturasını bulabilirsem Bosch bayisine götürüp baktırmak istiyorum ki benim gibi vakti çok kıymetli olan birisi için bu eziyet.

Puanlamaya gelirsek;

Bosch Move 2in1 14,4V şarjlı el süpürgesi

Çekim gücü: 10 üzerinden 3

Görünüş: 10 üzerinden 6

Kullanım Kolaylığı: 10 üzerinden 7

Fiyatı akakçe de 198 liraya kadar bulabilirsiniz. ben 200 liraya almıştım.

Karşılaştırma olarak bu tür bir elektrikli süpürge alacaksanız daha önce denediğim Fakir Darky 1600 elektrik süpürgesi yorumunu da okuyabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. büşra dedi ki:

    Bosch move 2 in 1Bu ürün aldıktan 6-7 ay sonra bozuldu ki toplam 8-10 kez ancak kullanmışımdır Üşengeçlikten ve tamire giden bi üründen hayır gelmeyeceğini daha önceden tecrübe ettiğimden kaldırıp bi kenara koymuştum Geçen gün garantisi bitmeden yine de bi baktırayım dedim ama malesef süresi geçmişti Yine de atmak yerine bi şans vermek için servis çağırdım Batartasının bozulmuş olduğunu değiştirilemeyaceğini ve yapacak bi şey olmadığını söylediler Böyle bi markanın bu kadar kötü bir ürettiğine inanamadım Kesinlikle almanızı önermiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim