Şarjlı diş fırçası ile normal diş fırçası arasındaki farklar neler?

Annekaz
14 Haziran 2017
Yorum Yok

Diş bakımı çok önemli diş macunu çok ön  plana çıksa da bana kalırsa diş bakımında en önemli şey diş fırçası! Peki Şarjlı diş fırçası ile normal diş fırçası arasındaki farklar neler?

Normal diş fırçası kullanırken elinize fırçayı alır biraz diş macunu belki biraz su ile beraber ağzınıza sokar ve  elinizden geldiği kadar iyi bir şekilde dişlerinizi fırçalarsınız dişlerin ve diş etinin üzerinde daireler çizmeye alışır en arka taraflara ve tartar oluşabilecek yerlere ulaşmaya çalışırsınız.

Şarjlı diş fırçası ile yine fırçanın üzerine biraz macun ve su ekleyip ağzınıza sokarsınız ve geri kalanı Şarjlı diş fırçası yapar daireler çizerek dişlerinizi en iyi şekilde temizler diş etinize masaj yapar ve tartarları temizler.

Normal diş fırçasından Şarjlı diş fırçasına geçtiğinizde aradaki farkı o kadar iyi anlıyorsunuz ki hatta ben Şarjlı diş fırçası kullanmıyorsanız diş fırçalıyorum demeyin diyorum o  kadar :) Şarjlı diş fırçası kullanmaya başladığımdan bu zamana kadar

diş eti kanaması diye bir şey kalmadı

tartarlar artık oluşmuyor olanlar da  artık yavaş yavaş temizleniyor

dişlerim artık çok daha beyaz

Şarjlı diş fırçasını http://www.farmagross.com/  dan aldım diş bakımı ile ilgili pek çok ürünü buradan temin edebilirsiniz hatta yedek başlıkları da buradan alabilirsiniz.

Geçen ay farmagross alışverişimden instagramda bahsetmiştim.

farmagrosstr

Krill yağı : Son zamanlarda o kadar yorgun hissediyordum ki desteğe ihtiyaç duyduğumu hissettim Krill yağı özellikle yorgun zihinlere iyi geliyor güzel marka buldum aldım. Krill yağı balık yağına göre 3 kat omega içeriyor her yaşta kullanılabiliyor Gelişme çağındaki çocuklara özellikle öneriliyor.
Avene Kuru ciltler için krem: Koca pompalı şişeyi bir minik krem fiyatına aldım özellikle çok kuruyan çatlayan egzamaya meyilli elleriniz varsa alın gidin gelin pratik pompası ile kullanın:
Oral- B 3D şarlı diş fırçası: Şarjlı diş fırçası kullanmadıysanız hiç diş fırçalamamışsınız derim yani o kadar.. Avokado yağı: Çok uygun fiyatlı bu yağı gece cildi temizledikten sonra sürüyorum CİLT TİPİME EN UYGUN YAĞ
Colgate diş macunu

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.