Canım elektrikli süpürgem – Fakir Elektrik süpürgesi

Annekaz
30 Mayıs 2012
5 Yorum

Fakir Ext 2500 bu elektrik süpürgesini alalı nerdeyse 12 yıl oldu. Hayatımda aldığım en iyi elektrikli alet diyebilirim fakat 12 yıldan sonra filtresi ve hortumunda sorunlar olmaya başladı, geçen hafta filtresi ile hortumunu değiştirmek için yetkili bayisine gittim. Artık bu modelin satışta olmadığını söylediler ama  bir şekilde filtresini de hortumunu da ayarladık.

Elektrik süpürgem çok kuvvetli, annemlerde veya başka  bir yerde elektrik süpürgesi kullandığım zaman kıymetini daha iyi anlıyorum. Bizim eve gelen de eline aldığı zaman mutlaka elektrik süpürgeme övgüler yağdırır.

Torbalı bir kazanı var aslında halı yıkama makinesi fakat hiç bu şekilde kullanmadım. Biraz sağa sola çarpmalardan dolayı çizikleri falan olsa da evdeki en büyük yardımcım.

İki ay kadar önce başka  bir marka şarjlı el süpürgesi aldım, açıkcası fakir marka almadığıma çok pişmanım.Onu da yazacağım..  Gerçi elektrikli eşya biraz şans işi ama.. her zaman şans yüzümüze gülmüyor..

 

Bunu da seversin  Temizlik anlayışını değiştiren bez: Mikrofiber
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. nmt dedi ki:

  aynısından bizde de var kesinlikle çok iyi :)

 2. hülya dedi ki:

  Ben de arçeliğin mite buster fonksiyonlu elden kumandalı süpürgesini 95 yılından beri kullanıyorum.O yıllarda yapılan beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin daha dayanıklı olduğunu düşünüyorum.

 3. Kesinlikle eski teknolojik aletler daha dayanıklı. Ürün özelliği arttıkça arızalar da artıyor malesef ve miadı kısa oluyor ürünün. Ben evlenirken tüm beyaz eşyalarımın en sade özellikte olmasına özen gösterdim. İyi de yapmışım. Hem daha uygun fiyatlı oldular hem de uzun ömürlü. :)
  Ayrıca şarjlı el süpürgesi tercihim de Fakir marka oldu. Hani şu reklamında evcil havyanların tüylerini süpürdekleri model. :)
  Harika bir ürün ve şiddetle tavsiye ediyorum. Çekiş gücü şaşırtıcı düzeyde.
  Makinenizi de uzun yıllar kullanmaya devam edersiniz umarım.
  Sevgiler!

 4. osm dedi ki:

  şimdi fakir alında elinizde kalsın. o eskidendi..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim