Breathe Right Burun Bantları

Annekaz
7 Nisan 2010
11 Yorum
Eşimin horladığını içlerine mi doğdu yoksa ta oralardan mı duydular bilmiyorum ama GlaxoSmithKline bana güzel bir sürpriz yaparak yukarıdaki Breathe Right Burun Bantları ve minik hediyelerle dolu çok şık bir paket göndermiş. Eşim horluyor kendisi kabul etmese de cep telefonuna çekilen kayıtlar delil niteliğinde :)) Bir keresinde öyle bir horlamıştı ki üst komşuların taşındığını ve eşyaları yerlere sürttüğünü düşünmüştüm, oysa o kadar sesi çıkaran eşimmiş bazen kendisini aşıyor. Ama yine de horlarken bile çok sevimli aşkım benim :)

Bandı kullandık cildiniz yağlı ise silip kurulamanız gerek burun kanatlarını açarak daha iyi nefes alınmasını sağlıyor sanki yüksek bir rakımdaymış gibi bir his veriyor sadece horlama için değil alerji ve çeşitli enfeksiyonlar nedeniyle burundan nefes almakta zorlananlar için de uygun olabilir. Eşimin horladığını duymadım buruna rahatsız edici bir his vermiyor her bir bant tek kullanımlık kutudan 10 tane çıkıyor  normal ve büyük boyları var..Horlama kabusunuz varsa deneyin derim..
Bunu da seversin  Örgü şapkalarda kaşınma sorununa çözüm!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (11)
 1. Yildiz dedi ki:

  Galiba içlerine doğuyor bu firmaların kimin neye ihtiyacı var benim de burnum bir haftadır tıkalı ve yakında mevsimsel alerjilerim başlıyacak banada dün göndermişler henüz denemedim yastığı çok şiirin yumuşacık :)

 2. impossible dedi ki:

  :)))
  bütün eşler aynı galiba…

 3. Azura dedi ki:

  Sinuzit problemim var benim uyku sirasinda surekli tikaniyor bu yuzden bazen nefes problemi cekiyorum ise yarar mi ki bu?

 4. Mahmure dedi ki:

  http://www.breatheright.com

  Web sitesi açılmıyor.Size hangi firma yolladı numuneleri acaba?

 5. Anne Kaz dedi ki:

  herkesin eşi mi horluyor :))

  ben horlamadığım halde denemek için gündüz vakti yapıştırıp bir süre evde bu bantla gezindim burun kanatlarını açıp genişlettiği için daha rahat nefes alımı sağlıyor sıkıntı yaşıyorsanız denemekte fayda var tabi..

  mahmure hanım bana gelen paket yada mailde bir adres yoktu bir şekilde kendileri bulup göndermişler. Kendi talebim doğrultusunda bir gönderi değildi..

 6. Newbahar dedi ki:

  Eşim bu burun bandından eczaneye sipariş etmiş. İlçemizde eczane olmadığı için şehir merkezinden ben aldım. ''bak'' dedim Eczacı çocuğa, '' işe yarayacağına emin misin? ya yaramazsa?''
  ''Çek vur o zaman Yenge'' dedi:))
  Veee yaramadııı. Horultu aynı horultu, gece aynı gece, uykusuzluk aynı uykusuzluk:)
  Sabahları bacaklarım ağrıyor kocacığı tekmelemekten. Bir tekmeyle yan dönmeyi adet edindi kendisi ama yarım saati bulmuyor dümdüz dönmesi.
  Yok yoook ben çözdüm burunla alakalı değil bizim ki, gırtlakla alakalı, küçük dili ile alakalı.
  Sizde işe yaramasına sevindim. Ben yine devam edicem cep ile çekip şantaj yapmaya :))

 7. Anonymous dedi ki:

  aldık ama hiç faydasını göremedik horlama aynen devam ediyor

 8. istif makinası dedi ki:

  Bilgiler için teşekkürler. Ben yeni model aletler ile daha iyi sonuç alınacağı kanısındayım.

 9. bilgesu dedi ki:

  Oğlum 14 yaşında, geceleri ağzı açık ve burnundan nefes alamadığı için uyku uyuyamıyordu. Daha fazla ayrıntıya girmeden şunu söyleyeyim. Eczanede Breathe Right Burun Bantlarını gördüm. Alayım bir deneyeyim dedim ve oğluma aldım. İyikide almışım İki gündür yatmadan önce taktık. Oğlum iki gecedir deliksiz uyudu. TEdavi edici değil, geçici bir çözüm ama olsun cocuğun uyudunu görmek çok güzel. İlaç olmadığına ayreten sevindim.

 10. yaren dedi ki:

  benim de gece burnum çok tıkanıyor ve uyuyamıyorum bantlar size nerden geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim