Burun estetiği öncesi sonrası fotoğraflar

Annekaz
6 Şubat 2019
Yorum Yok

Estetik yaptırmak özellikle burun estetiği artık oldukça sıradan bir ameliyat haline geldi. Estetik kaygılardan dolayı aynada kendini daha güzel görmek ve görünmek için pek çok kadın ve erkek burun estetiği yaptırıyor.

BURUN ESTETİĞİ YAPTIRMAK RİSKLİ MİDİR?

Burun estetiği (rinoplasti) yaptırmak çok sıradan olsa da neticede bir ameliyattır ve tüm ameliyatların riskleri vardır. Estetik ameliyat olmadan önce çok iyi bir araştırma yapmalı iyi bir hastane ve tecrübeli bir doktorla beraber ameliyata karar vermelisiniz. Ameliyat sonrası riskleri konuşmalı ve üzerinize düşeni yapmalısınız.

BURUN ESTETİĞİ ÖNCESİ SONRASI FOTOĞRAFLAR

Burun yüzün tam ortasında yüze şekil veren en önemli organımız. Pek çok film yıldızı burun estetiği sonrasında zirveye çıkmıştır. Fenomenler, ev hanımları, öğrenciler herkes burun estetiği ile hayatına yeniden şekil vermiştir. Basit gibi görünse de burun estetiği toplumsal olarak da üzerinde makale yazılacak kadar sosyolojik bir olay. Eskiden kalkık ve minik burunlar tercih edilirken şimdi yüze uygun ve daha karakteristik burunlar tercih ediliyor. İşte size çok başarılı burun estiği öncesi sonrası fotoğrafları

Bunu da seversin  Minik ayrıntılar..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.