Burda dergisi eski sayıları nerede satılır?

Annekaz
24 Ekim 2016
Yorum Yok

Burda dergisi eski sayıları gibisi yok, hem çok zarif hem de daha dolu dolu, tabi burda dergisinin eski sayılarını bulmak kolay değil.  Burda dergisi hazır giyim kalıpları ve dikişe yeni başlayanlar için dikiş dersleri ile tam acemilere göre.

Burda dergisine abone olmak çok kolay ama her sayısı size hitap etmeyebilir bazılarında elbise modelleri çokken bazılarında işinize yaramayacak modeller bulabilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz onun için dergiye bakıp tek tek almak daha mantıklı . Bunun dışında Burda dergisi eski sayıları ya da ikinci el yabancı Burda dergilerini kalıpları patronları ile beraber kitapçılarda bulabiliyorsunuz ama hepsinde değil.

Burda dergisi eski sayilari1

Ankara’da Zafer Çarşısı yanındaki Adil Han kitapçılar çarşısı üst katında Burda Dergisi eski sayılarını bulmak mümkün. Sadece Türkçe değil Almanca büyük boy boy 60 yıllar 70 li yılların dergileri de var. Dikişten çok daha anlayanlar için klasorler halinde Almanca yine elbise kalıpları patronları bulabilirsiniz.

burda dergisi 3

BURDA DERGİSİ İKİNCİ EL

Yine buraya elinizdeki dergileri satabilirsiniz. Ben Almanya 1967 Mayıs ve 1972 Aralık sayılarını aldım Türkiye Burda Dergisi yayınlarından da bir kaç adet beğendiğimi yine satın aldım. Dergiler 4 ile  8 lira arasında değişiyor büyük klasörlerin fiyatını sormadım. Küçük bir tabureye oturup tüm dergileri isterseniz saatlerce inceleyin istediklerini alın.

Burda dergisi

 

Bunu da seversin  Kolay yazlık elbise dikimi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim