Geçen yazın Burda dergisi

Annekaz
27 Mayıs 2008
1 Yorum

Atölye fikri çıkınca bende eski dergilere bir göz attım basitten başlayarak özellikle kendime göre elbise dikmeye çalışacağım bunun nedeni sanki bu ülkede herkes 36 bedenmiş gibi kıyafet üreten tasarımcılar.Bahar girdi gireli düz siyah bir elbise arıyorum vücuda yapışmayan askısız ve göğüs dekoltesi olmayan bir gündüz kıyafeti fakat bulduklarım lycralı insanın üzerine yapışan yada göğüs dekolteli kıyafetler..Neyse dergimi buldum patronları falan herşeyi yerli yerinde..aklımdaki bu ,şezlongda uzanmış olan hanımın elbisesi.İki elbise dense daha doğru olur ,birisi iç diğeri dış; dış olan dantel iç olansa sade bir kumaş şööyle bi göz atmak isterseniz Burada dergiden çektiğim fotoğraflar var..

Bunu da seversin  İşkembeden lamba!!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. KADİR dedi ki:

    çok alakasız belki ama her köşeye bir not brakaıp aramaktan başka çarem kalmadı özür dilerim. burda dergisinin ocak 2011 sayısına çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olabileceğiniz bir durum varsa ulaşın . saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.