Provasız giyim kalıpları!!

Annekaz
10 Kasım 2007
2 Yorum

Burda dergisi gibi size provasız giyim kalıpları sağayan yayınlar acemi dikiş sevdalıları için en iyi kaynaklardan birisi olabilir. Provasız giyim kalıbı nedir?
Ben daha çook küçükken duyardım bu lafı.Provasız giyim kalıbı dik giy yani o kadar basit.O kadar basit değildi hatta hiç basit değildi yeni evlendiğim günlerde yengemden hiç kabından çıkmamış kalıpları ve dergileri almış yapamamış hevesim kursağımda kalmıştım şimdi yapıyoruz iyi kötü.Burda’nın sitesi çok güzel beğendiğiniz kıyafetin kalıplarını indirebiliyorsunuz..Yapması kolay değil ama bilenler için çok güzel bir kaynak sadece üye olmak gerekiyor.


Bunu da seversin  Pratik yumak sarma
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Anonymous dedi ki:

    inanki kalıp çok zor birşey yani lisede ev tekstilini gördüm ama üniversiteye gelince kalıp görüyoz çok saçma bence ama yinede baskalarından yardım alarak öğrenmeye çalışıyoruz elimizden gelen bu neyapabilirizki?siz söyleyin bakalım.

  2. asuman dedi ki:

    dikiş dikmeyi çok seven biri olarak çok işime yarayacak çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim