Ücretsiz Burda dergisi kalıpları

Annekaz
23 Mart 2024
Yorum Yok

Burda dergisi Anneannelerimizden bu zamana kadar biz dikiş severlerin  1 numaralı başvuru kaynağı oldu. Gelişen teknoloji ile artık Burda dergi kalıplarını evdeki yazıcıdan çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz? Ücretsiz Burda dergisi kalıpları ve çok uyguna ihtiyacınız olan kalıbı yazdırmanın yollarını anlatacağım.

 

Ücretsiz Burda dergisi kalıpları evdeki yazıcıdan indirin

Burda dergisinin online sitesini mutlaka duymuşsunuzdur. Eski Burda dergilerini satın almak ya da güncel dergilere abone olmak resmi sitelerinden çok kolay. Peki ücretsiz onlarca giyim ve aksesuar kalıbı bulabileceğinizi biliyor musunuz?

Dergi dergi 6 şubat depreminden sonra pek çok kalıbını ücretsiz yayınladı. Bunlar genelde temel kışlık  çocuk ve yetişkin kalıpları. İndirmek için yazıya tıklayın.

Sitede çok uygun fiyatlara satılan kalıplar  en pahalısı bolca var. Fakat yeni başlayanlar için ücretsiz  kalıplarda da bulunuyor.

Yapmanız gereken https://shop.burda.com.tr/ adresine gidip yukardan bir kategori seçip mesela kadın tıklayıp açılan sayfada sırala kısmından fiyatına göre artan sekmesine tıklamak  (tabi önce siteye üye olun:)  aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi..

Daha sonra karşınıza  sitedeki en düşük fiyatlı kalıplar çıkacak tabi ücretsiz olanlarda Sıfır yazıyor görüyorsunuz..

Sepete ekleyip satın alma işlemini tamamlıyorsunuz. Kart bilgisi vs hiç bir şey istemiyor aldığınız kalıplar hesabım son siparişlerim kısmından kolayca indiriliyor ya da mail ile geliyor hepsi bu. Genelde bir talimat bir de kalıbın olduğu iki pdf dosyası halinde sıkıştırılmış bir dosyadan çıkıyor. Evdeki yada işyerindeki yazıcıdan çıkartıp numaralara göre birleştiriyorsunuz. Burda dergisini bilen bilir bazen kalıplar kafa karıştırıcıdır ama bu projelerde tek kalıp olduğu için çok kolay. Açıklamalarda aşağıdaki gibi  ücretsiz olarak verilen erkek pantolon kumaş yerleşimini görüyorsunuz.

 

Daha önce Bedeninize göre kalıp çıkartabileceğiniz ücretsiz dikiş sitesi  yayınlamıştım. Onda da harika modeller var.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim