Burun Estetiği Artık Belli Olmuyor!

Melike
2 Ekim 2018
Yorum Yok

En sık tercih edilen estetik operasyonlardan biri olan burun ameliyatları insanların özgüvenini de olumlu yönde etkiliyor. Daha güzel görünen ve daha estetik bir duruşu olan buruna sahip olmak isteyenlerin sayısı ile gün geçtikçe artıyor. Bunun bir değil, birkaç nedeni var. Ancak ilginin bu denli artmasında en önemli unsur ameliyat izlerinin artık görünmüyor olması!

Elbette tıp teknolojisinin ilerlemesi ve yapılan pek çok çalışma burun estetiğinde de pek çok yeni tekniğin geliştirilmesini sağladı. Bu yeni teknikler yıllar önce uygulananlara nazaran hem hekim tarafından hem de hasta açısından çok daha kolay bir süreç eşliğinde ameliyatın tamamlanmasını sağlıyor. Beraberinde burun kenarlarında ya da alt kısmında hafif de olsa görünür olan izlerin belirsizliğini arttırıyor.

Çok ciddi bir müdahale olmadıkça tampon uygulamasının da artık pek kullanılmadığını söyleyebiliriz. Burun estetiği yaptıranların iyileşme sürecinde en çok zorlandıkları husus olan tampon uygulaması da yerini daha farklı tekniklerle burun ucunun sabitlenmesine bıraktı. Elbette yüz güldüren bu yeni gelişmeler estetik yaptırma kararı verenlerin sayısında bir artış olmasını sağlıyor.

Burun Estetiğine Olan İlgide Büyük Artış Var!

Artışı beraberinde getiren bir diğer husus ameliyat sonrasının artık önceden görülebiliyor olması! Yüz taraması bilgisayar ortamına aktarılıyor ve ameliyattan sonra yüzün nasıl görüneceği 3 boyutlu olarak hastalara gösteriliyor. Onaylanması halinde de ameliyat süreci başlıyor. Bu yeni gelişme olası sürprizleri ortadan kaldırdığı için daha cesur bir şekilde burun estetiği kararı alınmasını sağlayabiliyor. İyileşme sürecinin de artık daha kısa olduğu ve iş hayatına uzun bir ara verilmesine gerek kalmadığı bilgisinin de ilginin artmasını sağladığını söyleyebiliriz.

Burun estetiğinde gelinen son noktayı merak edenler Vanity Clinic internet sitesine tıklayabilir. Bu sitede ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar da yer alıyor. Kararsız olanların daha net bir şekilde konuyu değerlendirmesini sağlayabilecek olan görseller ve aynı zamanda hekim tarafından konu hakkında bilgi verilen video mutlaka herkes tarafından görülmeli. Bu sayede aklınızda kalan soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Daha kolay ameliyat kararı vermenin en basit yolu konuyu derinlemesine araştırmaktır. Siz de bu yolu deneyin.

Bunu da seversin  Son İftar daveti ve menüsü
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim