Cam Balkon Perdesi İçin İlk Tercih: Full Plise

Annekaz
24 Ekim 2022
Yorum Yok

Cam balkon sistemlerinin hayatımıza girmesiyle evlerimize daha da dahil olan balkon alanları, mimari dokunuşlarla, keyifli dinlenme alanlarına dönüşürken, birbirinden şık cam balkon seçenekleri ile bu özel alanları daha modern ve sıcak hale getiren markaların başında, bu sezonda da yine Full Plise geliyor. Farklı kategorilerde yüzlerce ilgi çekici plise cam balkon perdesi alternatifi ile modern mimarileri en eşsiz şekilde tamamlayan marka hem kaliteli kumaşları hem de her mekana uyum sağlayan renkli profilleri ile dikkat çekiyor.

Cam balkon perdesi için daha renkli ve eğlenceli seçenekler arayanları da unutmayan marka, pembe, mavi, mor, neon, antrasit ya da kırmızı gibi renkli cam balkon perdesi seçeneklerinin yanı sıra baskılı, simli ve alacalı modelleri ile de büyük beğeni topluyor.

Cam Balkon Perdesi ile Ferah Mekanlar

Özellikle küçük balkon alanlarında ya da teras bölümlerinde, kullanılan her bir dekorasyon öğesinin son derece büyük öneme sahip olabildiğinin altını çizen Full Plise, doğru bir cam balkon perdesi seçimi ile mekanın olabildiğince büyük ve ferah görünebileceğini hatırlatıyor. Plise cam balkon perdesi çeşitlerinin, mekanda ek bir alan kaybı yaratmaması, profilinden kumaşına kadar tüm noktalarının özelleştirilebilmesi hem aşağı hem de yukarı yönlü açılım sağlayarak, mekanın ışığı doğru açıdan almasını sağlaması açısından son derece kullanışlı olduğunu belirten Full Plise, hem katlanır hem de açılır camlarda uygulanabilecek farklı perde alternatifleri ile müşterilerine kaliteli çözümler sunuyor.

Küçük cam balkon alanlarında açık renkli kumaşların yanı sıra simli ya da alacalı kumaşların da tercih edilebileceğini aktaran marka, renk ve profil özellikleri belirlenirken müşterilerine müşteri hizmetleri aracılığı ile uzman desteği de sunuyor. Cam balkon alanınızın bir fotoğrafını internet sayfası aracılığıyla ileterek kolaylıkla uzman tavsiyesi alabileceğiniz markanın internet sayfasında, istediğiniz ölçüleri girerek hızlı ve güvenilir bir şekilde sipariş oluşturabileceğiniz özel bir alan da yer alıyor.

Bunu da seversin  Salon perdesi modelleri

Yeni Sezona Yeni Renklerle Merhaba Deyin

Full Plise, yeni sezon tanıtımlarını yaptığı yeni sezon cam balkon perdesi çeşitleri ile sezonun son derece renkli ve eğlenceli geçtiğini müjdeliyor. Siyah beyaz ya da antrasit gibi gelenekselleşmiş profil renklerinin yerini yeni sezonda vizon, bronz ve kahverengi gibi özel renklerin alabileceğinin müjdesini veren marka, mekan tasarımlarına tamamen uyum sağlayan keyifli bir cam balkon perdesi için en az kumaş rengi kadar profil yapı ve renklerinin de önemli olduğunu vurguluyor.

Sezonun en iddialı parçalarından olan gece gündüz koleksiyonu ürünlerinde de geniş renk yelpazesine yer veren marka, kişiselleştirilebilir alanlarda perde unsurunun da tasarımın önemli parçalarından biri olduğunu hatırlatıyor. Geniş cam balkon alanlarında plise cam balkon perdesi seçenekleri son derece genişken dar alanlarda sadece beyaz ve krem rengi kullanımının yetersiz olabileceğinin altını çizen marka, simli ve desenli cam balkon perdesi serileriyle, müşterilerine oldukça geniş ve keyifli ürün alternatifleri sunuyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.