Balkon dekorasyonu fikirleri

Annekaz
23 Temmuz 2017
Yorum Yok

Balkonlar yaz kış evimizin adeta arka bahçesi hele Balkon dekorasyonu fikirleri bulup balkonunuzu zevkinize göre dekora ettiyseniz evinizin en güzel köşesinde çay içmek, yemek yemek vakit geçirmek gerçekten keyife dönüşüyor. Balkonlarınızı depo olarak kullanmak ya da çer çöp içinde bırakmak evinize negatif enerji dolduracaktır. Balkon dekorasyonu hakkında hiç bir fikriniz yoksa size ilham  verecek bilgiler fotoğraf ve videoları sizin için derledim.

Balkon dekorasyonu nasıl olmalı?

Balkonunuz biraz büyükse çok şanslısınız bir oda gibi hayal edip ferah ve iç açıcı bir hale getirebilirsiniz. Balkonlar kesinlikle ferah olmalı çok kalabalık aksesuar yığınlarından fazla eşyadan kaçınmalısınız. Balkonlar kolay tozlanır silinebilir duvarlar eşyalar işinizi kolaylaştıracaktır. Balkon dekorasyonu renkleri tamamen size kalmış ama bl renkli ve yeşil bitkili bir balkon her zaman size pozitif enerji verecektir.

BALKON  DEKORASYONU 15

Balkonda en çok ne yapmayı seviyorsunuz? yemek yemeyi çay içmeyi televizyon izlemeyi yoksa kitap okumayı mı buna göre küçük düzenlemeler yapabilirsiniz. Yukarıdaki Balkon örneğinde mavi beyaz renkler kullanılarak adeta bir tatil beldesi oluşturulmuş. Bir komidin ve televizyonla yaşam alanına dönüştürülmüş yerde halı kilim kullanılmamış. Bitkilerle dekorasyona yaşam katılmış.

BALKON  DEKORASYON

Bu balkon dekorasyonu örneğinde ise bir köşe koltuk koltuk kullanılmış. Renkli kırlentlerle dekorasyon canlandırılmış ve yine yeşilliklerle hem yan taraftaki balkon bölünmüş hem de yaşam enerjisi katılmış.

BALKON 1

Bu balkon örneğinde ise tahta kasar boyanıp duvara takılmış böylece gri duvarlar renklendirilmiş.

BALKON  DEKORASYONU 13

Balkonunuzun bir duvarına taş desenli ya da tuğla desenli bir duvar kağıdı yapıştırırsanız rustik ve doğal görünümli bir dekorasyon için başlangıç yapmış olursunuz.

Yaşanabilir balkonlar için rahatlık ve yeşillik çok önemlidir. Işıklandırma kullanılan dekoratif eşyalar sımsıcak ve dinlendirici bir balkon için önemlidir.

Balkon dekorasyonu yaparken renkleri kullanmaktan duvarları doldurmaktan korkmayın.. Ahşap ve kilimleri bol bol deneyin

Bunu da seversin  Anneler gününe masrafsız hediye fikirleri

Fotoğraflar: Pinterest

Etiketler: , ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim