Cam balkon ve dekorasyon fikirleri

Annekaz
4 Nisan 2016
Yorum Yok

Yaz gelirken balkon sefasını devam ettirmek isteyenler için cam balkon ve devamında balkon dekorasyonu oldukça önemli. Sürgülü cam balkon sistemleri hem yer kaplamaması hem de pratik kullanımı ile en çok tercih edilen balkon kapatma sistemlerinden birisi.

Balkonlarını camlı sistemlerle kapatanlar için harika balkon dekorasyonu fikirlerim var, ama önce balkon dekoru ile ilgili bir kaç önemli nokta.

Balkon manzaranız?

Eğer güzel bir manzaranız varsa ve önünüz açıksa perde, ya da jaluzi gibi sistemleri en son düşünün. Manzaranın tadını çıkarmak için kendinize fırsat verin ve masrafa girmeyin

Balkonu hangi amaçla kullanıyorsunuz?

Bazıları sadece yemek için kullanır, bazı balkonlar tam bir eşya deposudur, bazı balkonlar rahatlama ve keyif köşesidir kahveler hep orada içilir, bazı balkonlar adeta çalışma odasıdır, bazı balkonlar misafir odasıdır, bazı balkonlar yeşil alan gibidir..  siz balkonu ne için kullanıyorsunuz?

Önce bunu düşünün genelde balkonlar keyif mekanı olarak kullanılır, aydınlık ve ferah olmalıdır bunun için duvarlarına açık tonlarda duvar kağıdı kaplayabilirsiniz. Yerlere orijinal tahtalarla döşeyip daha doğal hale getirebilirsiniz. Tabi kullanılan aksesuar da çok önemli.

İşte size çeşit çeşit amaçlar için özenle döşenmiş , aklınızı başınızdan alacak balkon dekorasyon fikirleri hepsini uygulaması kolay değil ama size ilham verecek detaylar olduğundan eminim.  Lütfen galerideki fotoğrafların üzerine tıklayarak büyük boyutlarda inceleyin

Bunu da seversin  Scholl velvet smooth express pedi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.