Katlanabilir balkon masaları ve balkon dekorasyonları

Annekaz
5 Temmuz 2011
Yorum Yok

balkon dekorasyonuYaz sonunda geldi balkonu olanlar artık içeri girmezler sabah kahvaltıları, akşam yemekleri, keyifli sohbetler hatta minik bir televizyonla dizi keyfi ya da serin bir uyku balkonda daha keyifli olur.

Küçük büyük balkonlarında güzel görünmeye dekorasyona ihtiyacı var. Hatta pek çok yerde en güzel balkonlar seçiliyor benim malesef bir balkonum yok. Olsaydı herhalde çok renkli bir yukarıdaki gibi bir balkon olurdu. Ama kış ya da ya da açık hava balkonlarını sera gibi kullananlar da var. Bu da yemyeşil görüntüsü sarkan çiçekleri ile apartmanlara da güzellik katıyor.

Annemler için katlanabilir balkon masası araken neler gördüm neler, Katlanabilir balkon masasını ikea da buldun iki yada dört kişilik olarak kullanabilen masayı ve birbirinden güzel balkon fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz. Çok minik balkonlar da var içinde teraslarda..Bir iki taş bir kaç yeşillik renkli minderler balkonların havasını nasıl da değiştirmiş görün bakalım.

Bunu da seversin  Banyodaki Alanları Daha Verimli Kullanmak Adına Yapabileceğiniz Minik Dekorasyon Dokunuşları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim