Çocuğunuzun Bedensel Gelişimini Hibboux Çocuk Yatakları İle Sağlayın

Annekaz
28 Ocak 2020
Yorum Yok

Kaliteli bir yatak, iyi dinlenmeniz ve güne zinde başlamanız için önemli bir unsurdur. Bunu sağlayabilmeniz için doğru yatak seçimini yapmanız gerekmektedir. Özellikle de çocuk yatakları için ekstra önem vermeniz gereken durumlar vardır. Sağlıklı ürünler kullanmak çocuklarınızın sağlığı için önem arz eder. Ürünlerinde yer verdiği doğal malzemeler ve çocuklar için yatak modelleri çeşitliliği ile Hibboux hem ailenize hem de ailenizin ufak bireylerine mışıl mışıl bir uyku çekmeleri için sağlıklı ve kaliteli ürün seçenekleri sunar.

Çocuklarınıza Doğal Uyku Avantajı Sağlayın

Yatak seçimi yaparken boyutundan yay sistemine, yatağın yumuşaklık derecesine, dayanıklılığına ve içeriğine dikkat etmeniz gerekir. Hijyenik yatak kullanımı her birey için önemli olsa da özellikle bebek ve çocuk yataklarında daha çok dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Özellikle bebeklerin vücutları tehlikeli dış etkenlere çok açıktır. Hibboux bebek ve çocuk yatakları için ürünlerinde hijyeni doğal probiyotikler ile sağlar. Probiyotikler çocuklarınızın vücutlarına faydalı olmakla beraber yataklarının temiz kalmasını sağlayarak onları uzun vadede korur.

Kaliteli Uykunun Rahatlığını Hibboux Yatak ile Yaşatın

Zararlı kimyasallardan uzak, kanserojen madde içermeyen çocuk yatakları üreten marka aynı zamanda çevre dostudur. Hibboux özellikle yenilenebilir ve sürdürülebilir ürün üretimine önem vermektedir. Çocuk yatakları tencel elyaf ve tencel yatak kumaşı sayesinde nem oranını koruyarak çocuklarınıza daha sağlıklı ve kaliteli uyku avantajı sunar. Tencel elyaf hammaddesi okaliptüs ağaçları olan selülozik bir elyaftır. Hibboux bebek yatağı içeriği lateks katmanlardan oluşmaktadır. Lateks ağaçtan elde edilen ve halk arasında ağaç sütü olarak da bilinen sağlıklı bir hammaddedir. Bu doğal malzeme yatağın nem ve sıcaklık dengesini kurmasına yardımcı olur. Son dönemlerde visco yatakların aksine lateks malzeme ile üretilen ürünler tercih edilmektedir. Visco yataklar yoğun kimyasal malzemeler kullanılarak üretildiğinden artık tercih edilmemektedir. Lateks sağlıklı yapısı sayesinde bebek ve çocuk yataklarında en çok tercih edilen ve dikkat edilen unsurdur. Ayrıca lateks bebeklerinize gece boyunca uygun omurga desteğini sağlayarak doğal omur eğriliğini korur böylece kas yapısı üzerinde rahatlatıcı, dinlendirici bir etki yaratır ve omurga gelişimini destekler. Hibboux bu özelliklere sahip çocuk yatakları ile ailenizin miniklerine sağlıklı ve konforlu uyku fırsatı sağlar.

Bunu da seversin  Ütü Yapmanın En Kolay Yolu: Arnica Ütü Modelleri

Daha Sağlıklı Uyku için Teknolojik Çözümler

Hibboux çocuk yatakları üretimini sağlıklı yay teknolojileri ve 3 boyutlu kumaş teknolojisi ile birleştirmiştir. Bebeklerinizin kas ve iskelet sisteminin sağlıklı şekilde gelişebilmesi için marka pocket yay sistemini kullanmaktadır. Pocket yay sisteminde yaylar birbirinden bağımsız hareket ederek vücut basınç miktarına göre şekil almaktadır. Bu sayede bebeğiniz uyurken yatak hava alır ve bebeğiniz hangi pozisyonda yatıyorsa kolayca nefes almasını sağlar. DHT teknolojisi ile çift işlem görmüş ve daha uzun ömürlü olan yaylar ile üretilen yataklar bebeğinizin sağlıklı uykusu için doğru desteği sağlamaktadır. Cairfull teknolojisi ile birleştirilerek üretilen bu yataklar sayesinde çocuklarınız sağlıklı büyümüş olur. Her yaş grubuna uygun çocuklar için yatak modelleri üreten Hibboux dört mevsim kullanıma uygundur. Bir tarafı 0-2 yaş grubu için diğer tarafı da 3-6 yaş grubu için tasarlanmış çocuk yatağı ile bebeğinizin gelişim çağında vücut yapısına uyumlu hale gelebilecek çözümler sunulmaktadır. Bu yatak çeşidinin bir tarafı bebeklerin omurilik gelişimini desteklerken diğer tarafı da sert ve yoğunluğu arttırılmış sünger ile 3-6 yaş grubunu desteklemektedir. Çocuklarınızın özellikle de bebeklerinizin gelişim dönemlerinde yataklarında hijyeni sağlayabilmeniz için yatakların her iki tarafında bulunan fermuarlı koruyucuları çıkarıp gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Siz de Hibboux marka çocuk yataklarından tercih edip en değerlinizin konforlu bir uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz. Doğal içeriklere sahip ailenize huzurlu ve kaliteli bir uyku sağlayacak olan doğal içeriklere sahip yatak çeşitleri ve bütçeye uygun çocuk yatağı fiyatları için Hibboux web sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.