Çocuklar için yemek tarifi kitabı

Annekaz
6 Kasım 2013
Yorum Yok

Çocukları mutfağa sokmak lazım her zaman yazmışımdır söylemişimdir bırakın üstünü başını batırsın sizinle beraber makarna kek yapsın kendi tariflerini uygulasın hem beraber güzel vakit geçirin hem çocuğunuzun motor fonksiyonları çok daha çalışır hem de yaratıcılığı artar.

küçük-hanımlar-mutfağa

Aileler için mutfak çok önemli çocuklar için de öyle üstelik bir de onlar size yemek yapıyorsa değmeyin keyfinize :) Benim kızım yapardı uzaylı kekleri garip makarnalar salatalar ama o zamanlar böyle çocuklar için yemek tarifleri kitabı yoktu şimdi artık neler yapar neler..

nur-dombaycı-kitap

Nur Dombaycı çocuklar için harika bir yemek kitabını hem yazdı hem çizdi. Küçük Hanımlar Mutfağa serisi 5 kitaptan oluşuyor. Kitaplar 32 sayfalık. Salatalar, Tatlılar, Yemekler,Aparatifler ve Çorbalardan oluşuyor. Sevimli çizimlerle yemeğin malzemeleri tarifi nasışl yapıldığı anlatılıyor. Bence özellikle küçük kız çocuğunuza alabileceğiniz  bir kitap içinden tarifi o seçsin mesela ilk başlardan beraber yapın. Akşam babası gelince ikram etsin anneannesine babaannesine  eve gelen misafirlere kendi sunumunu yapsın özgüveni gelişecek kendine güveni başlayacaktır.

Yemek sadece yemek değildir aileyi bir araya getiren marifetler gösterilen bir şölendir unutmayın küçük çocukları bu şölenden mahrum bırakmayın..

Nur Dombaycı : Küçük Hanımlar Mutfağa serisi  çocuklar için yemek tarifleri kitabı

Muştu Yayınları 3.90 Lira

kek-tarifi

 

 

Bunu da seversin  Kediler için takma tırnak - Soft Claws nedir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim