Pepee yeni bölümleri

Annekaz
3 Ocak 2014
Yorum Yok

Çocukların sevgilisi annelerin kurtarıcısı milli çocuk kahramanız Pepee yeni bölümleri ile Show TV’de başlıyor. Pepee’nin sürekli aynı bölümlerini izlemek çocuklar için pek bir şey ifade etmiyor hatta çocuklar aynı bölümleri izlemekten zevk alıyorlar. Bildikleri hikayeleri bildikleri şarkıları televizyona beraber söylemek onlar için büyük zevk. Hatta yeni bölümleri algılayıp alışmaları biraz zaman bile alabiliyor diyebilirim.

Düşyeri stüdyolarında hazırlanan Pepee’de bu sene büyük değişikler var çünkü Pepee biraz daha büyüyor ve okula başlıyor. Artık milli kahramanımız okullu oluyor. Yeni çizimlerinde baktığımda biraz daha büyümüş bir Pepee gördüm ben bilmem size de öyle geldi mi?

Eh artık o kadar çantası kalemi kalemliği sırası beslenme çantası suluğu defteri kitabı olan Pepee nin okula başlama zamanı gelmişti :)

unnamed (1)Pepee nin yeni bölümlerinde okulun olması çok iyi oldu yeni bilgilerle beraber yeni bölümlerde büyük ihtimal arkadaşları ve öğretmeni olacaktır.  Ayşe Şule Bilgiç’i tebrik ediyorum bakalım yeni bölümlerde çocukları neler bekliyor olacak!

Elmalı Kurabiye tarifi

Bunu da seversin  Fal yumurtası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim