Çocuklarda epilepsi

Annekaz
2 Nisan 2010
2 Yorum
Hiç sara nöbeti geçiren birini gördünüz mü? Epilepsi nöbetlerine şahit olmuş birisi olarak hem hasta hem de ailesi için ne kadar zorlayıcı bir hastalık olduğunu bilenlerdenim. İnsanın elini ayağını dolaştıran çaresiz hissettiren bir hastalık. Nöbetlerin  açtığı psikolojik yaraların hasarı ağır olabiliyor. Bu konu ile ile ilgili bir mail aldım. Aslında FW tarzı maillere çok itibar etmem ama konu gerçekten çok hassas hele çocuğunuz varsa Play station oynarken bilgisayar ekranı karşısında çalışırken ve ya vakit geçirirken aşağıdaki hassas konuya dikkat çekmenizi ve önlem almanızı umuyorum..

Yazının devamı için tıkla..

Bunu da seversin  Hamilelikte Sigara Kullanmanın Zararları
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. yaseminkale dedi ki:

    geçtiğimiz günlerde doktorum programınında konusu idi… ama bi daha asla kızımla pc başına oturmam…

  2. Sena Çeyiz dedi ki:

    Epilepsi zor bir hastalık. Yakın çevresinde epilepsi hastası olan birisi olarak, dışarıya çıkarılmamalarına, çoğu zaman da okutulmamalarına çok üzülüyorum. Tabi bizdeki böyle değil, İzmit'ten Konya'ya ünv ye gitti Öğretmen oldu, maaşAllah.
    Çocuğumuza dikkat edeceğiz ama böyle bir hastalığı varsa onu bu hastalıkla hayata da hazırlayacağız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim