Çocuklarla süper ücretsiz eğlence fırsatı

Annekaz
6 Nisan 2010
Yorum Yok
İstanbul’dan pek çok etkinlik fuar toplantı vs için davetiye alıyorum fakat Ankara’da yaşadığım için henüz hiç birisine iştirak edemedim, hem telefonla hem de maille bana ulaşıp çeşitli aktivitelere davet edenlere çok teşekkür ediyorum.
En çok katılmak istediğim davet ise sadece bana özel değil tüm anne ve babalar çocukları ile birlikte katılıp muhteşem eğlenceli bir gün geçirebilirler. Bu çok büyük bir etkinlik ve tamamen ücretsiz. Disney XD yeni dizisi için harika bir tanıtım aktivitesi düzenlemiş. Mor ve Ötesi grubunun da sahne alacağı bu özel günde çocuklar şarkı söyleyecek ve performansları kaydedilecek ve bu kayıtlar Disney XD ‘de yayınlanacak ayrıca sahnede en iyi performansı yapan 4 çocuğa Mor ve Ötesi imzalı elektro gitar hediye edilecek.
Hediyeler bitmiyor ‘Guitar Hero Sahnesi’ tüm çocuklara katılma, profesyonellerden bazı harika ip uçları öğrenme ve “Guitar Hero”, “DJ Hero”, “Band Hero” da dahil interaktif oyunlarla ‘rock müziği’ yapma fırsatını sunacak. Ayrıca katılan herkese, Nintendo DS Lites, Nintendo Wiis ve hediye paketleri de dahil, anında verilecek birçok  hediye olacak.
İstanbul İstinye Park bu özel tanıtım için tamamen değişecek özel sahneler ve alanlar kurulacak Sabah saat 10’da başlayacak olan eğlence akşam 17’ye kadar sürecek. Bu mesajı İstanbullu bütün anne ve babalarla paylaşın böyle bir günü kaçırmasınlar sonra çocukları başka arkadaşlarından duyunca çok üzülürler benden söylemesi :))
“Bizim Rock Grubu” Dizisi

Dizide, en sevdiği eski rock grubu Iron Weasel’a katılılıp en büyük hayalini gerçekleştiren ve  çok sevdiği grubun efsanevi bir dönüş yapmasına yardımcı olmaya kararlı Tripp Campbell’in (Logan Miller) serüvenleri anlatılıyor. Dizi ABD’de  Disney XD’nin (Toon Disney de dahil) gelmiş geçmiş bir  numaralı dizi galası olarak başladı  ve kanalın genel çocuk ve erkek çocuk (6-14 yaş arası çocuklar) demografiğinde 863,000 izleyiciye ulaştı.

Bunu da seversin  Vintage Babet

”Bizim Rock Grubu” dizisi Türkiye’de 20 Mart Cumartesi günü Disney XD’de başlayacak ve her hafta sonu 8:30 ile 10:30’da müzik dolu şamatayla devam edecek.

Disney XD hakkında

Disney XD 6-14 yaş  arası erkek çocuklara yönelik, kızları da kapsayan bir TV kanalı ve türünün dünyadaki ilk örneğidir. Türkiye’de Ekim 2009’da yayına başlamıştır. Erkek çocukları ve onların keşif, müzik, gülmece, başarı, spor ve serüven arayışlarını hedef alan çekici bir çok dizi ve animasyon programları sunmaktadır.  

Geniş bilgi ve basın bülteni
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim