Country mobilya nedir?

Annekaz
17 Nisan 2018
Yorum Yok

Son yıllarda trendler arasında yerini alan Country modeller ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Özellikle çiçekli desenler, ekosa modeller, duvar kağıtları ve berjerlerden oluşan country tarzı bu tarz ürünleri beğeniyorsanız sizler için de uygun olabilir. Salondan  mutfağa ve hatta yatak odası takımlarına kadar yansımalarını bulabileceğiniz country tarzına evinizin her köşesinde yer verebilirsiniz.

Country  1

Salon takımlarında daha çok soft renkler ve çiçek desenlerine yer verilen country tarzı salon takımlarıyla salonunuzda geniş, ferah ve sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz.

Country  2

Salon takımlarında dikkat çeken soft hava, yemek takımlarında da karşımıza çıkıyor. Sadeliği seviyor ama araya biraz da renk serpiştirmek istiyorum diyorsanız yapacağınız ufak değişikliklerle country tarzı bir yemek odasına kavuşabilirsiniz.

Country  3

Country tarzını yalnızca açık tonlarla elde edeceksiniz diye bir kural yok. Meşe ve çamlarla döşeli, eski tarz bir görüntü de size sıcak geliyorsa yatak odanızda country tarzı benimseyebilirsiniz.

Country  4

Yukarıdaki görüntü size de bir kır evini çağrıştırmadı mı? İşte country tarzı bu şekilde dağ ve çiftlik hayatını içerisinde barındıran, şehirde olmasına rağmen kırsal bölgeye özlem duyan kişiler tarafından sıkça tercih edilen bir örnektir.

Bu tarz bir ilgi alanınız olduğunu düşünüyor ancak dekorasyon konusunda kararsız kalıyorsanız Berke Mobilya’nın birbirinden şık ve değişik country modellerine göz atabilirsiniz.

Bunu da seversin  İçinizi ısıtacak koltuk şalı modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim