Creightons Charcoal peeling

Annekaz
26 Mart 2018
Yorum Yok

Gratis mağazalarında satılan Creightons charcoal deep cleansing scrub benim gibi kuru ciltlilerin aşık olacağı bir peeling maske diyebilirim. Genelde peelingler aşındırır, sonrasında güzel bir nem bakımı yapılır ama bu scrub çok farklı. Bir kere kremsi bir yapısı var, son yılların popüler temizlik ürünü kömürle desteklenen ürün temizlerken nemlendiriyor.

Creightons Charcoal peeling

Creightons charcoal deep cleansing scrub ıslak yüze uygulanıyor ve sadece bir kaç dakika ciltte kalıyor, ilk sürdüğümde cildimde hafif bir yanma hissettim, sonra çabucak geçti. Bir kaç dakika sonra hafif hafif masaj yaparak yıkadım. Kuruladıktan sonra çok güzel bir his geride bıraktı. Cildi yumuşacık yapıyor ve ellerinizi  cildinizden alamıyorsunuz.

Creightons Charcoal peeling gratis

Creightons bir İngiliz markası oldukça uygun fiyatlı ürünleri ile biliniyor Gratis mağazalarında el kreminden şampuana kadar pek çok kozmetik ve bakım ürünü var. Bu serinin iki ürünü daha var bir de meşhuuuur Photo Perfect maskesi ?? görürseniz kaçırmayın, indirimdeyse hiç düşünmeyin atın sepete derim..

Bunu da seversin  Cilt lekeleri nasıl oluşur? Cilt lekeleri için maske tarifleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim