Farmona dermacos anti akne seti

Annekaz
27 Ağustos 2015
Yorum Yok

Sivilce az ya da çok hepimizin sorunu, yağlı yiyecekler, cilt yapısı, hormonsal nedenler kullanılan ilaçlar , stres sivilcelere neden olabiliyor ve sivilce ile mücadele gerçekten çok zor çıktıktan sonra yapılacak şeyler az ama çıkmaması için yapılacak şeyler daha çok.

Cildinizde sivilce çıkmaması için belki de ilk dikkat etmeniz gereken konu temizlik. Hem makyaj kalıntılarını iyi temizlemeli hem de şu sürekli elimizi suratımızda gezdirme huyumuzdan vazgeçmeliyiz ve tabi ki uygun ürünlerle cildin dengesini sağlamalıyız.

Polonyalı Farmona Doğal Kozmetik Laboratuvarı’nın sivilce ile etkili mücadelede harika bir seti var.

farmona-sivilce-seti

 

FARMONA DEEP CLEANSING GEL : Derin Temizleme Jeli 40,50 TL

Temizleme jeli her akşam kullanabileceğiniz bir ürün tek başına bile sivilcelerde etkili. Sadece bu ürünü kullananlar var ama derin akneler için çözüm değil. Sivilceli yağlı ciltler için makyaj temizleyicisi olarak kullanılabilir çünkü makyajın zerresini bırakmıyor.

Kullanım şekli: Jelini ıslak yüze, boyna ve dekolte bölgesine yuvarlak hareketlerle uygulayın. Ilık suyla nazikçe durulayın. Sabah ve akşam günlük olarak kullanın.

farmona-jel

MATTING DAY CREAM : Matlaştırıcı Gündüz Kremi 46,80 TL

Gündüzleri kullanmak için iyi bir seçenek gece yağlanan suratı anında matlaştırıyor. Eğer lekesiz fondotone ihtiyaç duyamayan bir cildiniz varsa sadece bu kremi sürüp parlamayan bir surata sahip olabilirsiniz. yaz günlerinin kurtarıcısı oldu diyebilirim.

Kullanım şekli: Kremi iyice temizlenmiş ve kurulanmış yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulayın. Nazikçe gerdirmeden dairesel hareketlerle masaj yapın. Sabahları düzenli olarak kullanın.

NORMALISING NIGHT CREAM : Yatıştırıcı Gece Kremi 55,00 TL

Yağlı ciltler için özellikle harika bir nemlendirme becerisi var.

Kullanım şekli: Kremi iyice temizlenmiş ve kurulanmış yüz, boyun ve dekolte bölgenize yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Yatmadan önce kullanın.

MASKE- PEELİNG: Maske ve Peeling – 49,50 TL

Bunu da seversin  Eylül ayı bitenler

Peeling piyasadaki diğer sivilce peelinglerine göre biraz hafif kalıyor çok etkili değil. Gece kullanılıp üzerine yatıştırıcı gece kremi sürülürse daha temiz bir ciltle sabah uyanılır.

Peeling kullanım şekli: Peelingi aynı oranda ıslak yüze, boyna ve dekolte bölgesine uygulayın. Ortalama 1 dk boyunca yuvarlak hareketlerle nzaikçe masaj yapın. Ilık suyla durulayın. Haftada bir ya da iki kere düzenli şekilde uygulayın.

farmona-sivilce

Farmona’nın Jeli ve matlaştırıcı kremi ve yatıştırıcı gece kremi ilk bitenlerden oldu. tekrar alsam bu ürünleri seve seve alırım.  bende ve kızımda etkileri; Sivilceleri gözle görünür şekilde azalttı sivilcenin ardında bıraktığı izleri yok etti, eski lekelerden bahsetmiyorum yeni sivilcelerin ardında bıraktığı kızarıklık ve izlerden bahsediyorum daha sağlıklı bir cilt ve siyah noktalarda azalma, daha  az parlayan bir cilt cilt yapısına bağlı hafif kızarıklıklar ve leke dengesizliğinde hafif düzelme diyebilirim. Sağlıklı bir cilt görünümü..

Farmona ürünlerini ve özellikle bu sivilce setini incelemek için sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim