Perşembe spor programı

Annekaz
5 Temmuz 2012
4 Yorum

Yaz rehaveti çocuklar pişsin kekler gelsin simitler krem peynirler derken iyice kendimi saldım.. Yarım Bıraktığım Dukan Diyeti ile verdiğim kilolar yeniden geldi gelecek..

Fazla dışarı çıkamıyorum o zaman kendime evde spor programı hazırlayım dedim. Hedefim kilo vermek değil şu pis miskinlikten kurtulmak hiç olmazsa kilo almamak.

Program aslında yabancı bir sitede yazılı olarak vardı ben sadece yapılan hareketlerin fotoğraflarını ekledim ve her gün değişik hareketlerle güçlendiriliyor.. Bu ilk olsun Perşembe spor programı bu şekilde sabah kalkıp bir bardak su içip biraz ısınıp esneyip yaptım kendimi çok iyi hissediyorum :)

Bir hafta boyunca her gün paylaşacağım umarım beni yalnız bırakmazsınız..

Bunu da seversin  Çocuğunuzun Bir Psikoloğa İhtiyaç Duyduğunu Gösteren 8 İşaret
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (4)
 1. Ayça dedi ki:

  sen de ben de genel olarak evde ve bilgisayar başında çalışan insanlarız. o yüzden ne demek istediğini o kadar iyi anlıyorum ki. hele ki bu dönemde ben de işleri yetiştirmek için bilgisayar başına çakılmışken,gevşedikçe gevşiyorum :))) bugün geciktim. yarın itibariyle seninleyim :)

 2. ferda dedi ki:

  benim iş yerinden arkadaşlar da spor salonuna gidiyorlar. beni de ikna etmeye çalışıyorlar sen de gel diye de. 3 çocukla nereye gideyim ? işten çıkıp çocukları alıp eve geçip yemek hazırla, yedir, sofra kaldır derken akşam oluyor. ama evde gündüz işe gitmeden bu hareketleri yapabilirim belki diyerekten “ben de varım” diye sessizce kenardan el sallıyorum :)

 3. bebeko dedi ki:

  Merhabalar,
  Pinterestte gördüm bu paylaşımlarını. Ben de tatildi, can sıkıntısıydı derken kilo aldım. Herhangi bir diyet uygulamasam da, iş yerinde bütün gün bilgisayar başında oturmaktan bıkmış bir bünye olarak “BEN DE VARIMMMMM” diyorum.
  Hem bel egzersizleri de içeriyor, belim için de devam etmek istiyorum.
  TAKİPTEYİM.
  Hep beraber başarabiliriz.
  Gün gün olması da ayrı güzel.
  Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim