Diyet kahvaltım

diyet kahvaltısı
Annekaz
30 Mayıs 2011
Yorum Yok

diyet kahvaltısı

Dukan Diyeti’nden sonra sindirim sıkıntıları nedeniyle başladığım yeni beslenme düzenimin kahvaltısı. Tam kepekli küçük sandviç ekmeği ancak yarısını yiyebiliyorum. Peynir Zeytin domates salatalık ve tabiki çay. Çay şekersiz olmalı,  splenda aspartam sakarin vs diğer tatlandırıcları danıştığım doktorum kullanma dedi zaten şekeri azalttım ama tamamiyle bırakamadım esmer şeker önerdi henüz almadım ilk fırsatta alacağım.

Dukan’dan sonra bu kahvaltı ziyafet bile sayılır bazen bir haşlanmış yumurta, bazen ekmek yerine kek , ya da az yağlı bir poğaça bazen de ekmek yerine 1 simit ama üst üste aynı kahvaltıyı yapmıyorum. Beyaz ekmek tüketmiyorum. Bir gün çavdarlı bir gün tam buğday.. vs Dün itibari ile 56,9’u gördüm. Sabah itibari ile 57 lerdeydim ama yinede hiç inmediğim rakamları tartıda görmek her zaman güzel  62.2 de başladığım diyetim devam ediyor.

Kahvaltı satini geciktirmemeye çalışıyorum 11 gibi ara öğün bahsettiğim gibi bir kahve , bir kurabiye yada meyveli yoğurt yada hoşaf küçük bir avuç ceviz fındık ya da ayçekirdeği.

Öğlene ve akşama ekmeksiz sebze yemeği tüketiyorum patates makarna pilav yok, varsa da makarna için 6 kaşık pilav patates iki kaşık gibi hesaplarla gidiyorum. Bunun dışında canım bir şey isterse yiyorum ama bir çatal bir kaşık öyle aslında her şeyden yiyorum denebilir.. Bu diyetle aram çok iyi bakalım inşallah 52’yi de buraya yazarım :)

Bunu da seversin  Bebeklerde uyku düzeni için Momeasy kundakları
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim