Doğal İçerikli Diş Çıkarma Granülü; Tetagil

Annekaz
29 Ağustos 2023
Yorum Yok

Bebeğinizin gelişim sürecinde diş çıkarma dönemi oldukça sancılı geçebilir. Özellikle ilk dişler çıkarken, diş etlerinde şişme ve gerilme oluşur. Diş etlerindeki şişme ve gerilme bebekte ateş, uykusuzluk, ağrı, iştahsızlık gibi birçok duruma neden olabilir. Bebeklerin bu dönemi, ebeveynlerin uykusuz geceler geçirmesine sebep olabilir. Bebeklerde zaman zaman ağlama krizlerine bile yol açabilen diş eti ağrılarını gidermek için diş çıkarma dönemi ürünlerinden faydalanabilirsiniz. 

Diş çıkarma ürünü olan Tetagil Diş Granülü, bebeklerin diş ve diş eti sağlığını destekleyen

doğal içeriklerden oluşur. Koruyucu, paraben, gluten ve kimyasal madde içermeyen Tetagil, diş eti ağrılarını hafifletmeye, ağrılara bağlı huzursuzluğu gidermeye, ağız içi hijyenini korumaya ve sağlıklı diş gelişimine destek olur. Tetagil Diş Granülü’nün kullanımı son derece kolaydır. Tetagil Saşe içerisindeki granüller el teması olmadan ağız içerisine dökülür. Granüller ağızda çok kısa bir sürede erir.

Tetagil Diş Çıkarma Granülü’nü Ne Zaman Kullanabilirsiniz?

Genel olarak 6. aydan itibaren başlayan diş çıkarma dönemi oldukça ağrılı ve sancılı geçebilir.

Özellikle ilk çıkan azı dişlerinin diğer dişlere göre daha fazla ağrı, huzursuzluk yaptığı bilinir. Bebekler için bu durum oldukça zorlayıcı olabilir. Aynı zamanda ebeveynler için de bu dönem uykusuz geceler anlamına gelebilir. Özellikle gece saatleri başlayabilen ağlama krizleri sebebiyle ebeveynler kaygılanabilir ve ne yapacağını bilemeyebilir. Diş çıkarma döneminde kullanılabilecek çeşitli ürünler mevcuttur. Ancak bu ürünlerin içeriği ve kullanım yöntemi açısından bebeğinizin sağlığını nasıl etkileyeceği detaylı olarak araştırılmalıdır. Tetagil katkısız saf içeriği ve koruyucu, paraben, gluten ve kimyasal madde içermeyen formülasyonu sayesinde bebeklerinizde güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür. Bebeğinizde diş çıkarma belirtilerini gözlemlediğiniz ilk andan itibaren Tetagil Diş Granülü’nü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunu da seversin  Blogunuza rüzgar çanı ekleyebilirsiniz

 

 Tetagil Diş Çıkarma Granülü’nün İçeriğinde Ne Var?

Sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir diş çıkarma dönemi için Tetagil Diş Granülü’nü güvenle tercih edebilirsiniz. Tetagil Diş Çıkarma Granülü bitkiseldir. İçerisinde huş ağacından elde edilen ksilitol, tıbbi papatya, karadut ekstresi ve mineral kompleks yer alır. Paraben, gluten, alkol ve koruyucu madde içermemektedir.

Doğal İçerikli Tetagil Diş Granülü’nü Hemen Deneyin!

Tetagil Diş Granülü’nü diş çıkarma dönemine girmiş bebeğinizde güvenle tercih edebilirsiniz. Tetagil Diş Granülü’nü her iki saatte 1 saşe olacak şekilde günde maksimum 6 saşeye kadar kullanabilirsiniz. Tetagil Diş Granülü’nü hızlı bir şekilde online sipariş verebileceğiniz gibi size en yakın eczanelerden de temin edebilirsiniz. Konforlu bir diş çıkarma dönemi için Dişe Dokunur Etkiye sahip Tetagil Diş Granülü yanınızda.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim