Bebeklerin Diş Çıkarma Dönemlerinde Kehribar Kolye Kullanımı

Melike
29 Eylül 2018
Yorum Yok

Bir çok annenin en büyük sorunudur çocuklarının diş çıkarma dönemleri. Bilirler ki bu dönemde ne kendileri huzurludur ne de bebekleri. İlk zamanlarda sadece uykusuz geceler olarak baş gösteren sorunlar zamanla geçmesi beklense de geçmesi uzun zaman almaktadır.

Hele de bebeğiniz kolik ise bu süreç daha da bir zorlu geçmektedir. İşte tam bu dönemde işinizi kolaylaştıracak doğal bir ürün var ve adı da kehribar bebek diş kolyesi. Bunun ne olduğunu araştırmaya koyulduktan sonra aslında bir taş değil de fosilleşmiş çam reçinesi olduğunu öğrendim. Faydaları da gerçekten şaşırtıcı.

Kehribar bebek diş kolyelerin en bilindik özelliği ise çocukların diş çıkartırken ağızlarından akan suyu ortadan kaldırması ağrılarını dindirmesi, huysuzluğu ve iştahsızlığına birebir bir ürünmüş.

 

Kehribar Kolyenin Enerji Üzerine Etkisi

Kehribar kolye aynı zamanda üzerimizde bulunan negatif enerjiyi alıp çakralarımız açtığını öğrendim. Bu doğal çam reçinesinin içinde süksinik asit (amber asidi) diye bilinen bir madde bulunuyor. Bu maddenin doğal bir ağrı kesici etkisi olup eski çağlarda antibiyotik yerine de kullanıldığı bilgisine ulaşıyorum.

Araştırmalarım sonucunda mykehribar.com’un ürünlerinin orijinal ve baltık kehribarı olduğunu öğrendim, bu da siteye güven duymamı sağladı.

Kehribar bebek diş kolyesinde oldukça güzel çeşitleri var. Kehribar Avrupa’nın bir çok bölgesinde kullanılıyor ve sadece bebekler için değil yetişkinlerin guatr sorunu, migren atağı ve astım hastalarında oldukça faydalı bir ürün. Sitedeki ürünleri incelemenizi tavsiye ederim.

Bunu da seversin  Bebeklerde Ağız Kokusu Nasıl Geçer ?
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.