Diş çıkarma kolyesi

Annekaz
18 Haziran 2013
2 Yorum

Bebeklerin ve tabi ki annelerin en zor dönemi diş çıkarma zamanı.. Uslu duran yemesi içmesi düzenli bebeğiniz bir anda salya saçan huysuz bir canavara dönüşebilir… Diş çıkarma günlerinde bebekleri  en çok rahatlatan şey kesinlikle diş kaşıma zımbırtıları.. İçi su dolu soğuk plastik diş kaşıma halkaları, soğuk havuçlar bebeklerin elinden düşmez.. Şimdi bir de bebeği diş çıkaran anneler için halkalar çıkmış.

diş kaşıma kolyesi

Teething Bling adıyla piyasaya sürülen kolye ve bilezik  şeklindeki olarak tasarlanmış diş kaşıyıcı anne veya babanın boynuna takılıyor ve çocuğu kucağa aldıkça diş kaşımasına yardımcı oluyor. İlk bakışta tuhaf gelse de oldukça pratik bir düşünce, FDA tarafından kabul edilmiş sağlıklı malzemeden yapılmış çeşit çeşit renk renk satışa sunulmuş. Hep annelerin boynunda görsek de diş çıkaran bir bebeği babasının kucağına vermek için süper yöntem :) hem bebekle babanın bağı daha da sağlamlaşır belki kim bilir :)

Tabi bir de işin paylaşım boyutu var.. bu kolyeyi takan annenin bebeği diş çıkarıyordur ve topluma bu gereksiz mesajı kolye ile vermiş olur eş dost ortamında konusu açılıp sohbeti edilir.. o kadar.. yeni nesil annelerin geleneksel yöntemlerle modern bebek yetiştirme tarzı arasında kalmış bir ürün sanki.. ilginç..

dis kasiyici kolye

www.smartmomjewelry.com

 

Bunu da seversin  Bebeklerde Reflü Belirtileri Nelerdir ?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. briket makinası dedi ki:

    çok güzel bir fikir aslında

  2. Devrim dedi ki:

    Ben kehribar bebek Dis kolyelerini tek gecerim:) hem doğal ağrı kesici, hem estetik, hem Dr ömürlük:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.