Dukan’da Kim?

Annekaz
30 Eylül 2011
1 Yorum

Haha Dr Dukan’la 7 kilo vermek süper ama arada bir böyle keyiflerden de geri kalmak imkansız. Dukan’la verdiğim kilolardan sonra bayram da araya girince 1 kilo aldım gerçi 1-2 kilonun önemi yok ama açıkcası yediklerime hiç dikkat edemiyorum Dukan yarım yapılacak bir rejim değil kaçamak kabul etmiyor psikolojik olarak hazır değilseniz ertelemek en iyisi bayrama kadar 4 – 5 kilo daha verip perşembe günlerini de atak günü ilan edip bu kilo meselesini ortadan kaldırmak istiyorum. Fakat eve sürekli giren meyveler yapılan kekler kurabiyeler pişen mantılar sarılan yaprak beni yoldan çıkartıyor. Böyle olunca da verilecek gramlara yenileri ekleniyor kabul etmek lazım biraz da cüzdanı yoran bir diyet.

Buraya yazdığımda motive oluyorum o yüzden yeniden yazıyorum 57 kiloyum normal kilom 52- 53 ve ayın 6’sında yeniden Dukan’a başlıyorum ilk başlangıç kilom 63,3,  acele etmeden ağır ağır gitme niyetindeyim şans dileyin benimle bu yolda yürüyecekler sağlığı yerinde arkadaşlarım varsa yanıma beklerim :)

Not: Dukan diyeti sırasında ilk günlerde halsizlik başağrısı ilerleyen günlerde de sindirim sıkıntıları çekmiştin fakat aç kalmadığım kesin kilo da verdim ama o zamanda yazmıştım 5 milyon kadın kabız olabilir mi diye fikrim değişmedi sakıncaları yok değil bir Karatay diyeti de Dukana a benziyor ekmek yok şeker tok ana öğünler protein kaynaklı çok sıkı incelemedim ama ayın 6 sına kadar vaktim var.

Bunu da seversin  Kalorisiz tatlandırıcılar güvenli mi?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. ev günlüğü dedi ki:

    kilo vermene sevindim anne kaz bende kilo vermiş fakat koruyamamış bir kadın olarak söylüyorum dukan diyetini yapma bu diyet hopkins diyetiymiş ve hiç sağlıklı bir diyet değilmiş allah korusun gut hastalığı ve kolestrol başta olmak üzre vücüdda bir sürü yıkım yapıyormuş bu diyeti bulan doktorda zaten ölmüş galiba guttan senin kitabla yaptığını biliyorum ben 30 kilo verdim ama son oğlumu doğurduğumda aldım kendine dikkat et seni uyarmadan edemedim sen bizim bitanecik anne kazımızsın hoşçakal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim