Sabahları yenen kek kilo vermeye yardımcı oluyor

Annekaz
10 Şubat 2012
Yorum Yok

Sabahları yenen bir parça kek ve ya çikolata diyet yapanlarda daha hızlı kilo vermeye yardımcı oluyormuş. Kilo vermek için deli gibi çırpınıp aylarca kendimizi kekten bir karecik! çikolatadan mahrum bırakıyoruz ama bakın boşunaymış :) mesela Dukan Diyeti‘inde bırakın keki ekmeğin bile yanından geçmenize izin yok. Lakin elin araştırmacısı 192 obez üzerinde araştırma yapmış yarısına 300 kalorilik bir kahvaltı diğerlerinede içinde kek olan 600 kalorilik bir kahvaltı verilmiş. İlk grup 32 haftanın sonunda 10 kilo verirken kekli kahvaltı yapan grup 15 kilo vermiş :) Ben zaten tatlı yiyeceksem en geç 12’ye kadar yiyordum demek doğru yapıyormuşum :P

Tülin Şahin’in diyet sırrı da benzer her şeyi yiyorum diyor ama mesela sabah çok zengin bir kahvaltı öğlen daha hafif akşamsa artık en hafif yemeği yeyip günü bitiriyorum der kendisi.. Eh ne yapalım artık yeriz ama fotoğraftaki kadar… :) Bütün gün kek yeyip zayıflamıyorum demeyin karışmam :))

Bu arada kek yiyecekseniz diyet kek tarifimi denemenizi tavsiye ederim bir tok tutuyor anlatamam :D

Kaynak

Bunu da seversin  Dukan'a bir üye daha katıldı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.