Dünyanın en ‘eşşek şakacı’ çifti

Annekaz
12 Haziran 2010
Yorum Yok
Aynı evde bir birine devamlı eşşek şakası yapan bir çift. Bazen diş dış fırçası ile yıkanan tuvalet, bazen oyuncak tabanca ile kurulan bubi tuzağı bazen de duş alırken başınızdan aşağı dökülen bir kova kar. Üstelik bu şaka savaşının her anı kameralarla çekilip youtube’de yayınlanıyor.
Havada uçuşan küfürler gerilen sinirler yumruklanan kapılar da cabası. Bizim gibi evlerde lades bile gerilime sebep olabilirken kadının yaptığı şakaların adamı çıldırtmadığını hayranlıkla izledim. Hayır biz de bu kadar yapılsa sonuç ne olurdu mesela Fenerbahçe Galatasaray maçında zurnanın en zırt dediği yerde kapanıp tekrar açılan bir televizyon ? Ya da dişini fırçalarken aynı fırça ile tuvaletin yıkandığını gören bir adamın ruh hali..
Prank çiftinin eşek şakalarını izleyip evde karısına kocasına tatbik etmek isteyenler cesaretini hayran kalıyor sizi Prank vs Prank sayfasına davet ediyorum. Kendileri Yotube’nin 1 numaralı çifti olmaya aday. Aşk ve Çılgın mizah yan yana ne zaman sıkılacaklar doğrusu merak ediyorum.Ayrıca profil sayfasındaki  blogtv linkinden evleri canlı olarak izlenebiliyormuş.  Youtube izleme ile ilgili sıkıntılarınız varsa bu sayfa derdinize derman olacaktır.
Bunu da seversin  Bi akrep bir de yelkovan
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim