Mendil ile yapılan dekor

Annekaz
19 Mayıs 2014
Yorum Yok

Eskidendi her öğrencinin ve memurun cebinde kumaş mendil. Öyleki titiz anneler için burun silme mendili ayrı, “cebinde dursun gerekirse gösterirsin” babında süs mendilleri. Erkelerin ki biraz daha büyük ve genelde kenarları kesin hatlı çizgili..Kızların ki ise çiçekli böcekli, kenarları oyalı hatta rengarenkti.Artık kumaş mendil kalmadı diyebiliriz, öyle nostaljik oldular ki kumaş mendiller çerçeve içine girip ev dekorunun bir parçası oldu.

Daha önce düğün davetiyesi olarak da gördüğümüz Eskiden kalma mendilleriniz varsa bu şekilde salon dekorunda değerlendirebilirsiniz. İnce metal çerçeveleri kendiniz sarın alıp mendilleri ütüleyip beyaz bir fon üzerinde çerçeveleyeceğiniz gibi, hazırladığınız mendilleri bir cam çerçeve atölyesine götürerek  de yaptırabilirsiniz. Giriş , oturma odası hatta salon dekoruna hem renk hem de nostaljik bir hava katacağına eminim…

Bunu da seversin  Yeni cicilerim..
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim