Spreyli paspaslar

Annekaz
31 Ekim 2013
Yorum Yok

Spreyli paspaslar benim çok beğendiğim temizlik ürünlerinden fakat hem çok yaygın değil hem de ithal olması nedeniyle oldukça pahalı ama pek çok paspastan daha kullanışlı olduğu kesin. Spreyli paspasların üzerinde tıpkı cam silmek  ya da temizlik için kullandığımız gibi bir sprey şişesi var ortalama 800 – 1000 ml sıvı alıyor evi elektrik süpürgesiyle temizledikten sonra kuru mikrofiber bezi takıp şişeyi de su yada istediğiniz temizleyici madde ile doldurup  ( burada parke temizleyici karışım tarifi var ) bütün evin yerlerini silebilirsiniz. Gerektiği zaman sapındaki sprey başlığını kullanarak yere sıvı püskürtüyor ve ardından hemen siliyorsunuz.

sprey-paspas

Kova bez elle sıkma detaylarından hoşlanmayan için oldukça kullanışlı ve pratik bir ürün ufak tefek döküntüler için hele çok uygun. Türkiye’de çok fazla yok olanı da pahalı ben Koçtaş da görmüştüm bunun yanı sıra Vileda gibi meşhur markaların da aynı üründen olmasına rağmen sanıyorum Türkiye’de satışı yok..Ürünün bir videousunu ekledim bulursanız evde evcil hayvanınız çocuklarınız varsa tabi bir de uygun fiyat olursa alın derim.. abartılı bir reklam ama ürünü görmek için yeterli sanıyorum :)

Bunu da seversin  Emziren anneler için özel bluz
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim