Duvara asabileceğiniz kasnakta nakış modelleri

Annekaz
8 Ocak 2019
Yorum Yok

Dekorasyonda el emeği  işlerin asla modası geçmez. Bu kimi zaman bir yağlı boya tablo olur kimi zaman da şık goblen işleme. Evinize tarz ve kimlik katacak detayları bulması yapması hiç zor değil. Artık hazır kitler halinde yapılan ve satılan dekoratif el işi kasnak nakış modeli çalışmaları var.

MODERN KASNAK NAKIŞI MODELLERİ

Nakış resim kadar eski bir el sanatı. Kadınların iğne ile kendilerine yeni dünyalar  çizdikleri sanat eserleri her zaman popüler olmuştur. Ayakkabıdan çantaya, koltuktan duvarlara kadar nakış akımını her yerde görebilirsiniz. Tabi dönem dönem nakış modelleri moda ile yön değiştiriyor özellikle ev dekorunda nakış kullanımı trendlerle beraber çok değişiyor.

kasnakta nakış modellerinde arkası dönük kadın imajı çok moda

KASNAKTA NAKIŞ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Kasnakta nakış modelleri yapmak istiyorsanız biraz  nakış tecrübesine doğal kumaşlara biraz ipe ve bol bol hayal gücüne ihtiyacınız var. Kasnakların fiyatı 7 liradan başlıyor 20 liraya kadar çıkıyor. 

Bunu da seversin  Blogger için toplu resim upload sitesi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim